Bývanie v štýle Harryho Pottera: Čarodejnícke štýlové šialenstvo

Sú vaše deti očarované svetom Harry Pottera? Možno patríte k čarodejníckym fanúšikom aj vy. Prinášame vám preto hneď niekoľko inšpirácií, ako ozvláštniť nielen detskú izbu, ale aj zvyšok vášho bývania v štýle odvážneho čarodejníka.

Rozprávkové interiéry
Už klasicky dominujú interiérom v štýle magického sveta tmavšie, zemité odtiene doplnené tlmeným osvetlením, sviečkami a tými správnymi doplnkami so stredovekou tematikou. Do miestnosti môžete priniesť starý ošúchaný kufor po babičke, ale aj okovanú drevenú truhlu. Na poličky umiestnite svietniky (v detskej izbe rozhodne elektrické) a staré knihy. Dokonalú atmosféru čarodejníckej školy deťom vyčaríte pomocou textílií.

Prečítajte si aj: Využite úložný priestor v chladiacej zóne v kuchyni

Čáry-máry fuk
Skalní fanúšikovia si môžu vybrať, napríklad posteľnú bielizeň podľa fakulty, ktorú majú najradšej. Vo farbách jednotlivých fakúlt môžu byť zladené aj závesy, tapety či vzory na stenách. Izbu skúste doplniť obrázkami a fotkami na stenách, zaklínacími formulkami a aj vlastnoručne vyrobenými dekoráciami.


Čo takto čestné miesto pre kúzelnú paličku alebo metlu?Náš tip: Nafoťte dieťa v kostýme jeho obľúbenej postavy a obrázky zarámujte ako spomienku. Aj keď možno nemáte k dispozícii čarované pohyblivé fotky, využiť môžete digitálny fotorámik, ktorý oživí každú fotku

Radšej raz vidieť ako stokrát čítať, preto si pozrite izbu v štýle Harryho Pottera v našej galérii.

Autor: AgátaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia