To musíte vidieť: Bazény, ktoré vyrážajú dych

Neuveriteľné optické ilúzie, dych berúce výhľady, efekty nekonečnosti či vodný relax v objatí divokej prírody. Toto sú bazény, ktoré prinášajú zážitky ako z úplne iného sveta.

Ich architektom zaslúžene tlieskame!Kto by neskúsil kúpanie v bazéne na streche luxusného hotela Marina Bay Sands s dokonalým výhľadom na Singapur?

Nekonečný bazén vzhliada priamo na pýchu mesta - slávne mrakodrapy so siluetou mesta v pozadí.A čo takto plávanie v tesnom objatí prírody v Mexiku? Hierve el Agua využíva prírodnú formáciu kameňov, kde nájdete prírodné i umelé bazény s výhľadom na údolie Oaxaca.

Prečítajte si aj: Čo mať v umývacej zóne v kuchyni, aby ste získali úložný priestor?

Pôžitok z kúpania
InterContinental Dubai Festival City - bazén doslova zavesený na boku mrakodrapu. Tento kúpeľ nie je veru pre slabé povahy.Belmond Hotel Caruso v Taliansku ponúka výhľad na pobrežie Amalfi zo svojho nekonečného bazéna. Z tohto miesta je len ťažko odtrhnúť oči.Hotel Indigo v Hong Kongu má bazén s výhľadom, ktorý sa bežnému smrteľníkovi len tak nenaskytne. Selfíčko z tejto terasy má rozhodne cenu zlata!Vysunuté záhrady na Bali by bez kúpania neboli tým pravým zážitkom. V obkolesení dažďového pralesa vám bude už len máločo chýbať k dokonalému šťastiu.

V našej fotogalérii nájdete aj mnoho ďalších... áno, aj bazén so živým krokodílom pre trochu adrenalínu!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia