Wau, úžasné optické ilúzie s tapetami

Máte chuť čarovať? Skúste to s tapetami. Dokážu premeniť každú obyčajnú stenu a vykúzliť doslova úplne nový svet. Pozrite sa na optické ilúzie a efekty, ktoré možno docieliť vhodnou voľbou tapety.

Ak ste mali doteraz pocit, že tapety sú už dávnou „out", radi vás vyvedieme z omylu. Tapety môžete použiť len na jednej stene miestnosti alebo len na jej určitej časti. Moderné tapety sú jednoduché na aplikáciu a hlavne vás prekvapia svojim dizajnom.

Prečítajte si aj: Trojizbový byt inšpirovaný japonským štýlom

S knihou v ruke

Pomocou tapety môžete dodať miestnosti neuveriteľné optické ilúzie. Mnohé sú natoľko realistické, že nimi pokojne vyvoláte dojem takmer reálnej knižnice. Krásna knižnica plná kníh nie je lacná investícia, navyše si vyžaduje aj svoju starostlivosť.

Ak teda túžite dodať svojej stene hĺbku, vyskúšajte tapetu s veľmi klasickým vzhľadom. Pridajte pohodlné kreslo a kávový stolík a vaše dokonalé zákutie je na svete.

Pozrite si aj: Ako správne vybrať vonkajšie osvetlenie, aby vás nesklamalo?

Pre milovníkov prírody
Vďaka mimoriadne realistickej tlači môže tapeta priniesť do miestnosti prírodu či umelecké diela. Kombinujte najmä s prírodnými materiálmi a neutrálnymi farbami. Mimoriadne stiesnené a malé priestory možno pomocou menšej optickej ilúzie premeniť na vzdušné a svetlé miesto pôsobiace priestorne. Ak pridáte štipku vtipu či malú vizuálnu hračku, bude dokonca aj toaleta pôsobiť kreatívne.Oživte príbehy
Hodia sa nielen do detskej izby, hlavne ak máte hravú dušu. Nechajte sa preniesť do rozprávky či do sveta plného fantázie a zázrakov. Na tapete môžete mať čokoľvek, čo vaša fantázia stvorí. Kreatívne nápady môžete realizovať aj s tapetou. Vytvorte priestor pre kresby či malé umelecké diela, nemusia byť priamo z vášho pera! Nabite sa energiou a optimizmom pomocou motivačných slov, obľúbenej básne alebo slávneho výroku.Náš tip: Famózne výhľady!Za krásnym pohľadom na Paríž s Eiffelovkou nemusíte cestovať až do Francúzska. Ak po ňom túžite, môžete ho mať aj vo svojej spálni.

Nazrite do galérie a kochajte sa tapetami, ktoré vám vezmú dych.

Autor: Agáta


Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia