Americké bývanie snov: Pozrite sa, ako býva otec Kendall Jennerovej

Bývanie celebrít | 31.07.2018

Dnes sa volá Caitlyn Jenner a je ženou, no pôvodne sa narodil ako muž, Bruce Jenner a má 6 detí s troma ženami. Život turbulentný, zato bývanie ako raj na zemi!

Caitlyn Jenner všetci poznajú ako hviezdu z TV reality šou Kardashianky, no ešte predtým sa preslávil ako Bruce Jenner, olympijský víťaz v dekatlone. Po skončení športovej kariéry sa venoval podnikaniu, automobilovým pretekom a šoubiznisu.Keď sa v apríli 2015 rozhodol pre zmenu pohlavia, bolo to pre mnohých riadne prekvapenie, no nebola by to Amerika, keby sa aj takáto udalosť nedala premeniť na divácku zlatú baňu. Po úspechu reality šou Kardashianky sa teda Bruce - už ako Caitlyn objavila v TV seriáli I Am Cait a na titulných stránkach mnohých časopisov.


Nevynechajte: Dcéra Caitlyn/Brucea - modelka Kendall Jenner sa bojí bývať na stálej adrese!

Z manželstva s Kris Jenner, mamou všetkých Kardashianiek, má Bruce dve dcéry - Kendall Jenner a Kylie Jenner a je otčimom Kourtney, Kim, Kloé a Roba Kardashiana. Tak športová kariéra, ako aj šoubiznis Caitlyn vyniesli dosť peňazí na rozprávkový život. Jeho dom na v Malibu, s Pacifickým oceánom pod nohami, čo by kameňom dohodil, je stelesnením amerického sna. A jeho susedmi sú samé celebrity, napríklad Miley Cyrus.


Pozrite sa: Jeden z najkrajších domov v Kalifornii patrí sexi hercovi. Viete, o koho ide?

Caitlyn dom pôvodne prenajímala za 14 500 dolárov mesačne, no teraz sa rozhodla pre posun k iným obzorom. A tak je dom s rozlohou 415 m² na predaj - za 8 miliónov.

Nazrite do galérie pod článkom - moderný a pritom útulný štýl domu bezpochyby stojí za pozornosť.

Autor: Nonka
Zdroj foto: The Agency

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia