Pozrite sa, ako býva kráľovná legendárnych pop songov!

Bývanie celebrít | 28.02.2019

Než prišla Beyoncé, Lady Gaga a Madonna, bola tu. A vyzerá to tak, že sa im stále vyrovná. Mnohí pokladajú Cher za ozajstnú kráľovnú pop music - a to už viac než pol storočia!

Cher má cit pre chytľavé pesničky. Snáď sa nenájde človek, ktorý by nepočul If I Could Turn Back Time, Strong Enough, All Or Nothing alebo Believe či večne platný lovesong I´ve Got You Babe. A len nedávno na seba opäť upozornila. V 72 rokoch si zahrala oslnivú babičku Amandy Seinfield (a matku Meryl Streep) v pokračovaní letnej romantickej komédie Mamma Mia!

Nevynechajte: Diane Keaton miluje hlinené domy

Kým na javisku je známa extravagantnými a náramne sexi kostýmami, jej bývanie je prekvapivo triezve a útulné. A iste to nie je len tým, že rovnako pevne stál na zemi aj predchádzajúci majiteľ tohto domu, herec Ed O´Neill, známy zo seriálov Taká moderná rodinka alebo Ženatý so záväzkami.


Na javisku sa Cher možno rada predvedie ako šoubiznisová diva v ligotavých kostýmoch, sporom oblečení, hviezda s dokonalou postavou a pôsobivými vlasovými kreáciami. No v súkromí je skromná, pokojná a na rozdiel od mnohých kolegýň a kolegov, údajne vie byť aj nezištne štedrá bez toho, aby o svojej charitatívne podpore informovala médiá.

Prečítajte si: Na konte má milióny, ale dom kúpila na dlh. Nazrite do domu Beyoncé

Cher je jednoducho ozajstná hviezda prvej triedy. A ak vás zaujíma, ako žije, stačí sa preklikať fotkami v galérii pod článkom. Sú tam ukážky spomínaného domu v Beverly Hills, ktorý bol postavený v roku 1957. (Vtedy ho však nezakrývali vysoké múry a hustá zeleň ako teraz. Koniec-koncov, Cher potrebuje súkromie...)


Pozrite si VIAC FOTIEK v galérii pod článkom.

Autor: Zuzana
Zdroj foto: Trulia

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia