Ako vyzerá súkromie sexi tajomného pána Greya?

Bývanie celebrít | 02.05.2019

Nasťahovať sa ku Christianovi Greyovi je lákavá ponuka, nemyslíte? Je to však aj možné, poďte sa pozrieť, ako býva v skutočnosti.

Pohodový rodinný dom stojí v Nichols Canyon, čo je fajnová štvrť v Los Angeles. Ide pritom o náramne šarmantnú časť mesta, v kopcoch, kde sa ulice príjemne zvíjajú - a neradia sa jedna vedľa druhej ako podľa pravítka, čo je pre americké mestá také typické.

V Nichols Canyon odjakživa bývajú hlavne celebrity s umeleckou dušou a so zmyslom pre európsky životný štýl. Býval tam britský maliar David Hockney, herečka Ava Gardner alebo legenda amerického filmu Steve McQueen.

Prečítajte si aj: Málo miesta na nočný stolík? Zaveste ho!

Jamie Dornan si v Nicholas Canyon kúpil dom z konca 50. rokov pred dvoma rokmi. Vtedy zaň zaplatil necelé 3 milióny dolárov. Dom navrhol architekt Edward H. Fickett, ktorý bol v tom čase v USA pojmom - bol totiž poradcom 34. amerického prezidenta Dwighta D. Eisenhowera.


Dom má obytnú plochu 233 m², v čom sú zahrnuté 3 spálne, 4 kúpeľne a krytá terasa, ktorá je akousi pohodovou letnou obývačkou. Pri dome sa nachádza aj bazén, ohnisko a - ako inak - privátna časť s vírivkou.

Mimochodom, na terase sa vraj okrem „pána Greya" často vyskytujú aj iné celebrity. Napríklad Vince Vaugn alebo Draco Malfoy - v civile Tom Felton.

A prečo sa k Dornanovi môžete nasťahovať? Toto sympatické bývanie totiž ponúka na prenájom. Stačí vám na to maličkosť - 14 000 dolárov mesačne!

Ak ich nemáte, jeho rodinný dom si môžete pozrieť aspoň v našej fotogalérii.

Autor: NonkaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia