Jennifer Lopez si privyrába na nehnuteľnostiach!

Bývanie celebrít | 04.07.2019

J.Lo sa rozhodla, že si svoj rozpočet zvýši. Pozrite sa, akú hájovňu prenajíma.

Napokon, speváčka a herečka je známa dobrým vkusom. Dôkazom je nielen vila, ktorú predala za 10 miliónov dolárov - ale aj jej nová adresa. Len nedávno totiž vyvalila 15 miliónov dolárov za super luxusný byt na 432 Park Avenue na Manhattane.

Ide o najvyššiu rezidenčnú budovu na západnej hemisfére. Jennifer Lopez si v byte plánuje spoločné hniezdočko a nový život s kandidátom na manžela číslo 4 - s baseballovým hráčom Alexom Rodriguezom.


Prečítajte si aj: Kto skutočne pomáha a chráni? Vtáčia búdka!

Čo je však na spolunažívaní hviezdneho páriku zaujímavé? Napríklad to, že noví susedia môžu mať mierne obavy, či bude slávny športovec aj spôsobný. V jeho predchádzajúcom bydlisku, na rovnako prestížnej adrese na západnom ťahu Central Parku, ho totiž museli vykázať z budovy. Susedia sa naňho sťažovali, pretože v byte usporadúval hlučné párty a neraz v spoločnosti... ehm, ľahkých žien.


Jennifer Lopez bude snáď mať na nového partnera lepší vplyv - a ako žena činu to dokazuje aj tým, že byt na Central Park West v tichosti prenajíma - za 11 500 mesačne. A hoci oficiálne ide o jednoizbák s rozhlohou 93 metrov štvorcových rozhodne nejde o skromný príbytok. J-Lo a A-Rod teda majú stabilný príjem k dobru.

Viac fotiek z luxusného hniezdočka nájdete v našej fotogalérii.

Autor: NonkaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia