Julia Roberts prenajíma v Amerike hájovňu!

Bývanie celebrít | 31.07.2019

Bývať v domčeku Pretty woman už viac nemusí byť sen. Domček s dvojitou kúpeľňou je prístupný aj pre vás. Čo k tomu potrebujete?

Len 10 500 dolárov
Minulý rok kúpila Julia dom v štýle ranču za 3 895 miliónov dolárov, vy môžete v súčasnosti bývať v jej dome, ktorý prenajíma len za 10 500 dolárov na mesiac. Prenajímané hniezdo bolo pôvodne postavené v roku 1949, no nebojte sa, tento klasický kalifornský ranč bol premyslene a vkusne zrekonštruovaný. Hneď po príchode zavítate do svetlej, bielej obývacej izby s útulným krbom a stropmi z drevených trámov.


Pokračujete do priestrannej kuchyne, kde zariadenia z nehrdzavejúcej ocele dopĺňajú centrálny ostrovček, ktorý je ideálnym miestom pre každého šéfkuchára či pre veľkú rodinu. Môžete si absolútne vychutnávať výhľad na rozprávkové Malibu v Californii. K dispozícii je vám aj nádherný dvor s bezchybne upravenými ovocnými stromami a s tropickými rastlinami.

Prečítajte si aj: George Clooney býval v nelegálnom podnájme!

Priestranná príjazdová cesta a oddelená garáž pre dve autá poskytujú ďalšie úložné priestory. Jednoducho, byť nájomník v Juliinom dome, musí byť úžasné! Ona sama nebýva ďaleko (oblasť Point Dume v Californii). Julia ale rozhodne nepatrí medzi chudobné celebrity - v minulosti vlastnila viaceré havajské nehnuteľnosti v hodnote 17 miliónov dolárov a pár ich vlastnila aj v New Yorku.


V roku 2015 predala dom v dedine West Village za 4,5 milióna dolárov, takže... ak by jej herecká kariéra už nevynášala, bola by z nej celkom úspešná realitná maklérka!

V našej galérii si môžete pozrieť kompletné fotky z Juliinho bytu.

Autor: ZuzanaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia