Ako vyzerá dom, ktorý Sandra Bullock predala za viac ako 2 milióny dolárov?

Bývanie celebrít | 30.07.2019

Ikonická Sandra Bullock speňažila svoju nehnuteľnosť. Na to,aká bola drahá, nevyzerá až tak dobre, čo poviete?

Pekne na ňom zarobila
Sandra svoje hniezdočko v Hollywood Hills istého času ibaprenajímala a stále si držala list vlastníctva. Prenájom stál15 000 dolárov mesačne a momentálne je už stiahnutý zinvestičného trhu.

Prečítajte si tiež: Zariaďte si doma tmu: Má liečivé účinky!

Kráľovná romantických komédií totiž právepredala svoj 4-izbový, 3-kúpeľňový dom v hollywoodskych kopcochnad známym zámkom Marmont za 2,925 milióna dolárov. Bullockkúpila dom v roku 2001 za 1,485 milióna dolárov, takže zarobilana ňom pomerne slušne.


Susedí s Ricky Martinom

Nehnuteľnosť bola postavená v roku 1942 v štýle kalifornskýchbungalovov. Lokalita je tiež vychýrená, veď sa nachádza hneďvedľa parádnej Sunset Boulevard. Dom je skrátka dokonalý obrázokKalifornie popretkávaný súčasným dizajnom. V obývacej izbe sanachádzajú veľké klenuté stropy, na ktorých je štýlový krb.

Prečítajte si tiež: Premena kúpeľne: Inšpirujte sa praktickými vylepšeniami

K dispozícii je veľká kuchyňa spolu s jedálňou, ktorá jepriamo prepojená so slnečnou terasou a vstupom do bazéna a do spa.Nájomníci sa teda mohli kúpať a zároveň kochať krásnymvýhľadom na mesto Los Angeles.

Sandra dala do domu nainštalovať aj priestrannú vaňu, parnúsprchu a tiež priestor, ktorý si premenila na telocvičňu aj naumelecké štúdio. Rovnako sa tam nachádza aj kancelária smnožstvom miest – opäť s výhľadom na na bazén.


Keďže je Sandra Bullock už dlhé roky extrémne v kurze,vlastní dostatok nehnuteľností na to, aby sa nám naše hlavičkyzamotali. Jej majetok má v Beverly Hills hodnotu 16 miliónovdolárov a viete, kto je jej sused? Nik iný ako Ricky Martin! Nuž,keď sa darí, tak sa darí…

V galérii si môžete pozrieť, ako vyzerá dom, ktorý predala. Pozdáva sa vám?

Autor: Zuzana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia