Nie každá celebrita žije luxusne, a toto je dôkaz!

Bývanie celebrít | 17.11.2018

Všetci ju poznajú a pochváliť sa môže pestrou kariérou, ale to bývanie, veru, nič moc...

So slávou ide ruka v ruke aj dostatok financií, aby si celebrity mohli dovoliť postaviť svoje rodinné sídla na obdiv ostatným. Podkuté unikátnym štýlom, vystavané pod dohľadom špičkových architektov s tými najlepšími materiálmi. Sú však veci, ktoré je možné si zo siene slávnych stiahnuť aj do svojho bývania.

Brooke Shields je 53-ročná americká herečka, pisovateľka aj supermodelka. Medzi jej najznámejšie filmové postavy patria roly vo filmoch Dievčatko a Modrá lagúna. Vystupovala aj v televíznych seriáloch Správna Susan (angl. Suddenly Susan) a Lipstick Jungle.

Prečítajte si aj: Vďaka tomuto triku si ihneď zmeníte náladu a prenesiete sa v čase tam, kam chcete

Svoj príbytok v New Yorku konzultovala s dekoratérom Davidom Flintom Woodom a je zameraný na rodinu a rodinné spomienky. Štvorpodlažný mestský dom sa stal útočiskom pre ňu s manželom aj s ich dvomi dcérami. Základom teda bolo vytvoriť dom plný rodinnej pohody, kde sa členovia stretávajú v kuchyni za veľkým stolom a užívajú si príjemnú atmosféru.

 

Interiéru dominuje klasický nábytok s francúzskym dizajnom z druhej polovice dvadsiateho storočia. Okrúhly stôl je volený kvôli lepšiemu kontaktu a pohodlné sedačky robia aj z veľkého priestoru útulný príbytok.

Oproti ostatným celebritám (napr. dom Lady Gaga sa rozprestiera na 10 000 m²) je to však stále slabý odvar. Čo poviete vy? Pozrite si v galérii.

Autor: Zuzana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia