Kate a Pippa Middleton predávajú svoj „dievčenský“ byt za 1,95 milióna libier

Bývanie celebrít | 22.01.2019

V časoch, keď ešte neboli tieto dve krásky vydaté a boli obyčajnými ženami, zdieľali spolu tento 3-izbový byt. Dnes je však na predaj!

Popularita anglickej kráľovskej rodiny je ohromná a ľudia pozorne sledujú všetko, čo sa okolo nich deje. Pozornosti fanúšikov neušlo, že realitná kancelária Knight Frank ponúka na predaj byt, ktorý kedysi spoločne obývala Kate a Pippa Middletonové.

Prečítajte si aj: Každá vyfajčená cigareta v byte znižuje jeho hodnotu: Ako je to možné?

Dnes, keď sú obidve sestry vydaté, ich rodičia byt predávajú za 1,95 milióna libier. Veď Kate sa presťahovala do lepšieho, priamo do kráľovského paláca a Pippa tiež netrie biedu, má za manžela milionára Jamesa Matthewsa.

 

Už ho nepotrebujú

Sympatická Kate žila pred sobášom s princom Williamom so sestrou Pippou ako obyčajná smrteľníčka v rozľahlom apartmáne v Chelsea. Slnečný apartmán je situovaný v trojposchodovom dome v západnom Londýne na ulici Old Church Street neďaleko King's Road a rieky Temže. Pozostáva z troch spální, z dvoch kúpeľní, z priestrannej jedálne a z kuchyne.

Prečítajte si aj: Nenechajte sa oklamať: Aký je rozdiel medzi garsónkou a jednoizbákom?

Príjemný a nadčasový interiér

Apartmán je zariadený veľmi vkusne a nadčasovo jednoduchým nábytkom v neutrálnych farbách. Napriek tradičnému a domáckemu dojmu pôsobí luxusne, k čomu iste prispievajú rôzne doplnky a koberce v orientálnom štýle.

 

Prečítajte si aj: Oplatí sa kúpiť byt bez výťahu? Našli sme pre aj proti!

V priestrannej jedálni upúta pozornosť bohato zdobený jedálenský stôl, obrovské starožitné zrkadlo a plyšová sedacia súprava. Vo farebne neutrálnom tóne sú ladené všetky tri spálne, no vďaka kvetinovým závesom nepôsobia nudne.

 

Moderné vs. tradičné

Pri pohľade na kúpeľne už máte pocit, že ste sa ocitli v inom dome. Na rozdiel od tradičného štýlu sú moderné a obložené mramorovým obkladom v zlatistom odtieni. Kuchyňa je síce malá, ale obsahuje všetko potrebné. Ak ste čakali niečo rustikálne, prekvapia vás jednoduché línie linky zo svetlého dubového dreva s kontrastujúcou čiernou mramorovou doskou.

Ktorú milujete viac? Outfity Kate aj Pippy si môžete porovnať v našej galérii!

Autor: Radomír

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia