Nové hniezdočko lásky Meghan a Harryho: Má vyzerať ako bary, v ktorých randili

Bývanie celebrít | 28.01.2019

Bary, v ktorých randili Harry a Meghan, majú pre nich neopísateľnú atmosféru a navždy im budú pripomínať obdobie zamilovávania sa. Rozhodli sa preto, preniesť tieto bary k sebe domov!

Je jasné, že po májovej svadbe princ Harry a herečka Meghan Markle nebudú riešiť otázku, kde bývať, ale skôr ako bývať. A to môže byť zdroj inšpirácie pre tých, ktorí si chcú aj svoje vlastné kráľovstvo možno trochu vylepšiť na kráľovský štýl.

Pozrite si aj: Časté omyly začiatočníkov: Pre TIETO veci vám nikdy nevydrží domáca vinotéka

Pod taktovkou dizajnéra

Meghan ako správna žena nenechala nič na náhodu a najala si dizajnéra Vickya Charlesa, aby im z romanticky vyzerajúcej chalúpky spravil majestátny príbytok, ale s dôrazom na zachovanie štýlu predkov. Pretože áno, vintage a podčiarknutie tradície je stále dôležité, a to nielen pre kráľovské rodiny, ale aj pre pekné a útulné bývanie.

 

Bývanie ako klub

Meghan má jasnú predstavu o tom, ako by bývanie malo vyzerať, ale necháva dostatok voľného priestoru tvorbe architekta. Jej cieľom však je, aby interiér domu pripomínal klubové prostredie starého anglického štýlu, kde s Harrym prežili mnoho pekných chvíľ a veľa ráz randili práve v takomto prostredí.

Pozrite si aj: Čierne uhlie bieli zuby, ale vedeli ste, že dokáže s vaším bytom TOTO?!

Je to praktické, nakoľko takto zariadený interiér bude pripomínať dvojici miesta, kde sa rodila ich láska. A čo vy, tiež by ste mohli aj bez dizajnérov niečo romantické z miest zamilovaných stretnutí implementovať do bývania? Hneď bude mať vyšší podiel lásky. :-)

Pozrite si aj: Táto vec vyčistí každú škárku vo vašej domácnosti: Bez chémie a lacno

Exkluzívny dekor

Čo sa týka interiérov, v tomto bude domček čerpať z edície prestížneho dizajnérskeho domu a predstaví edíciu Soho Home. Ani pri koncepte domova pre mladý kráľovský pár sa nikto netají tým, že často je zdrojom inšpirácie aj internet a sociálne siete. Vygoogliť si tak edíciu Soho Home môžete bez problémov aj vy.

 

Najväčší dôraz však bude kladený na štýl dvadsiatych a tridsiatych rokov dvadsiateho prvého storočia. Takže luxusné starožitnosti s dotykom minulosti. Samozrejmosťou sú kvalitné materiály a drevo.

Pozrite si aj: 90 % Slovákov zle umýva dlážku: Narobia sa a sú na nej šmuhy. Ako ste na tom vy?

Moderná istota

Soho house je štýl inšpirovaný minulosťou, ale nejde o žiadne lacné vintage kúsky, ale skutočne o hodnotné a luxusné doplnky. Súčasťou takéhoto interiéru sú napríklad visiace lustre, ktoré sú bohato zdobené. Možno je čas zamávať sporému minimalizmu a nechať si prežiariť priestor krištáľom ako za starých čias.

Pozrite si aj: Doprajte si niečo extra: Tipy na valentínske dekorovanie 

K tomu patria ja zamatové pohovky, pohodlné kreslá a kvetinové vzory, ktoré prehrievajú interiér a prinášajú farby radosti aj do sychravého anglického prostredia. I keď viac pestrofarebných farieb by nebolo na škodu aj v našich zemepisných šírkach.

 

Pozrite si v našej galérii ABSOLÚTNE spontánne fotky Harryho a Meghan - ich dotyky a grimasy vás presvedčia, že sú skutočne uletení.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia