Nie sú žiadni abstinenti: Čo denne pije Kate, princ Harry či Meghan? Spravte si kráľovské drinky aj vy

Bývanie celebrít | 30.01.2019

Kráľovská rodina - to veru nie sú žiadni abstinenti. Pochutnali by ste si na ich obľúbených drinkoch tiež?

Nie je žiadnym tajomstvom, že v kráľovskej rodine nie sú žiadni prísni abstinenti. O tom, kedy a koľko alkoholu si napríklad dopraje vždy strohá a decentná kráľovná Alžbeta, sa už toho popísalo mnoho. A ako sú na tom ostatní členovia?

Pozrite si aj: Zbohom, obyčajná vaňa: Takéto tvary od výmyslu sveta musíte vidieť!

Nie je jednoduché, byť kráľovnou s mnohými povinnosťami. Zdá sa však, že existujú drobnosti, ktoré túto náročnú úlohu dokážu spríjemniť. O kráľovnej Alžbete sa vie, že si rada ešte pred obedom dopraje drink známy ako Dubonnet. Ide o koktail z vína a z ginu s plátkom citrónu.

 

Zvyčajne však neostane len pri ňom, k obedu sa zvykne kráľovnej podávať víno a na večeru suché martini alebo šampanské. Vzhľadom na vysoký vek kráľovnej zjavne toto malé potešenie na jej zdravie negatívny vplyv nemá.

Pozrite si aj: 5 dekorácií, ktoré rozžiaria vašu kúpeľňu, neoľutujete!

Jej manžel je naopak milovníkom piva. Mimoriadne si obľúbil jednu z manchesterských značiek, na jeho škodu mu obľúbený pivovar v roku 2005 zatvorili.

Pozrite si aj: Chýba vám len táto jedna vec a štýl vašej kúpeľne bude dokonalý

Časy piňa colady sú preč

Okrem kráľovnej majú vyhranený vkus na alkohol aj ostatné ženy v kráľovskej rodine. Princezná Margaret pije rada škótsku s vodou, naopak Kate Middleton má rada Jacka Danielsa, samozrejme, mimo tehotenstiev a dojčenia. Za slobodna si však rada vychutnávala aj rôzne ovocné miešané drinky či piňa coladu.

 

Princ William podobne ako jeho dedko obľubuje pivo, medzi jeho najobľúbenejšie značky patrí Stella Artois, keď však bol mladší a študoval na vysokej škole, preferoval koktaily a šampanské.

Pozrite si aj: Máte miniatúrnu panelákovú kúpeľňu? No a čo - inšpirujte sa našimi nápadmi!

Problémy s alkoholom?

O jeho bratovi Harrym sa vie, že od mladosti pil pomerne veľa a často, jeho obľúbeným alkoholom je vodka. Svoje návyky zmenil až nedávno, po svadbe, presvedčila ho manželka Meghan. Zmenu vidieť aj na jeho výzore, vzdal sa vraj alkoholu i kávy, vďaka čomu schudol a je vraj aj pokojnejší. Šepká sa, že prestal na jej popud aj fajčiť.

 

Meghan je vínkarka

Meghan sa v minulosti vyjadrila, že miluje víno - a rada si ho vychutná, aj keby sa pre neho mala vzdať iných pôžitkov. K jej obľúbeným patrí aj tequilla, negroni i dobrá škótska. Záľubu v pití vína má Meghan spoločnú s Harryho matkou Dianou.

 

I tá vedela oceniť dobrý pohár vína, aj keď dodržiavala veľmi prísny zdravý jedálniček. Existuje však drink, ktorý preslávila a bol jej voľbou číslo jeden - broskyňové bellini, teda proseco s broskyňovým pyré.

 

Čo poviete, vyskúšali by ste? Príprava a servírovanie týchto kráľovských drinkov nie je vôbec zložitá, preto si ich môžete pripraviť priamo doma aj vy. Úplne ako kráľovská rodina!

V galérii si môžete pozrieť, ako si kráľovská rodina užíva chvíle s drinkom v ruke. To je radosti!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia