Čo vyhnalo princa Harryho a Meghan z ich domova? Pre TOTO sa museli vysťahovať!

Bývanie celebrít | 28.05.2019

Prečo museli Harry a Meghan opustiť tajne svoj dom?

Byť členom kráľovskej rodiny nie je vôbec jednoduché! Nielen preto, že sú nútení správať sa vždy podľa prísnych pravidiel, ktoré ovplyvňujú každý aspekt ich života, ale hlavne preto, že sú neustále na očiach verejnosti. To je hlavný dôvod, prečo sa kráľovská rodina snaží uchrániť si svoje súkromie aspoň medzi vlastnými štyrmi stenami. Nie vždy sa to však podarí!

Pozrite si aj: Je pre vás lepšia sprcha alebo vaňa? Poznáme odpoveď!

Na poriadnu zvedavosť a podľa britských súdov až trestuhodnú dotieravosť doplatili tento raz Harry so svojou manželkou Meghan. Až v týchto dňoch po vynesení rozsudku britského súdu vyšlo najavo, že verejnosť nevedela mnohé o tomto - aktuálne najpopulárnejšom britskom páre.

 

Po ich médiami mimoriadne sledovanom sobáši minulú jar sa novomanželia podľa oficiálnych správ nasťahovali do tzv. Nottingham Cottage. Napriek názvu nejde o žiadnu malú chalúpku, ale o honosné sídlo na úrovni ako stvorené pre mladý pár.

Pozrite si aj: Odpadnete: Toto je skutočne nechutný dôvod, pre ktorý musíte mať WC a kúpeľňu oddelene

To, čo nikto netušil až do dnešných dní, bolo, že Harry a Meghan si v tichosti zariadili súkromné bývanie v Oxfordshire, v dome obklopenom rozľahlými pozemkami, lesmi, lúkami a farmami, približne 45 minút jazdy od ich najaktuálnejšieho sídla - Frogmore Cottage.

Pozrite si aj: Ktoré farby vládnu roku 2019 v kúpeľni? Zoberte štetec a vyberte si jednu z týchto!

Práve tu, v Oxfordshire očakával pár maximálne súkromie a možnosť naplno uniknúť náhodným zvedavcom, ale aj médiám. To však neodradilo reportérov z bulvárneho Splash News, ktorí pomocou helikoptéry nafotili a zverejnili túto nehnuteľnosť. Pri sledovaní páru boli natoľko úspešní, že na ich záberoch bolo vidno aj viaceré časti interiéru.

 

V týchto dňoch sa nechal právnik Harryho a Meghan počuť, že na fotografiách bolo odhalené toľko, že im to úplne znemožnilo obývať túto nehnuteľnosť. Aj z pohľadu súdu išlo o vážne narušenie súkromia. Dotknutý časopis musel nielen uverejniť ospravedlnenie, ale zaplatiť aj mastnú sumu. Prirodzene, všetky tieto prostriedky daruje pár na charitatívne účely.

Pozrite si aj: Vyrobte si soľ do kúpeľa: Dá sa to rýchlo aj lacno!

A kde bývajú teraz?

Začiatkom apríla sa Harry a Meghan presťahovali do Frogmore Cottage, ktorú celých päť mesiacov prerábali, aby spĺňala všetky prísne požiadavky. Išlo o skutočne rozsiahlu prestavbu, pár však trval na úpravách, ktoré premenili ich sídlo na mimoriadne ekologicky priateľskú budovu.

Pozrite si aj: Zabudnite na obkladačky v kúpeľni: Dajte si tam TOTO (vlhkosť vôbec neprekáža)

Práce ešte nie sú naplno dokončené, avšak určite pokročili natoľko, že do tohto nového domova priviedli aj svojho prvorodeného syna, ktorý uzrel svetlo sveta začiatkom mája 2019.

Pozrite si tento párik v našej FOTOGALÉRII. Hodia sa k sebe?

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia