Ako býva obľúbená herečka zo seriálu Som mama?

Bývanie celebrít | 29.06.2019

Danielu Šencovú pozná väčšina z nás ako biomatku zo seriálu Som mama. Rolu mamy si už pár mesiacov skúša aj doma.

 

Sympatická herečka nás spolu so svojim manželom uvítala v ich útulnom byte, ktorý sa nachádza v širšom centre Bratislavy. Do svojho nového bytu sa zamilovali na prvý pohľad. „Keď sme sem prišli, sadli sme si na gauč a ja som pocítila, že toto je to správne miesto. Pohľad na súhlasne prikyvujúceho manžela ma v tom len utvrdil," prezrádza Daniela.

 

Prečítajte si aj: Tyrkysová kráľovnou interiérov

Obľúbené miesto

Najobľúbenejším miestom v byte je obývačka, kde trávia najviac času. Často tu aj pracujú, napriek tomu, že majú samostatnú pracovňu. Tá sa však čoskoro premení na detskú izbu.

Mladá herečka si taktiež nevie vynachváliť spálňu. „Veľmi dobre sa nám tu spí, je to naša oáza a rada mám aj rohovú vaňu v kúpelni, lebo takú som nikdy nemala." Majitelia oceňujú aj dvojitý prístup do kúpelne. Dostať sa tam môžu nielen z chodby, ale aj zo spálne.

 

Mohlo by vás zaujímať: Obývačka: Dramatická stena dokáže zázraky

Praktikujúca budhistka

V celom byte sme si všimli viaceré sošky a obrazy s budhistickou tematikou. Daniela nám prezradila, že je už viac ako desať rokov budhistkou. „Najlepšia kamarátka ma raz zavolala na prednášku a všetky otázky, ktoré som mala v tom období v hlave, sa mi ozrejmili a začala som sa o budhizmus viac zaujímať."

Jej muž je kresťan a napriek počiatočným obavám žijú v dokonalej symbióze. Práve budhistické predmety sú okrem vázy, ktorú má po mame vecami, ktoré si pri každom sťahovaní berie so sebou.

Prečítajte si aj: Obývačka: V jednoduchosti je krása

Vysnívaný domov

Daniela vyrastala v hlavnom meste a má ho rada. Ak by mala tú možnosť, rada by raz bývala v menšom dome so záhradkou. Tú si zatiaľ aspoň prenajali. „Minulý rok sme si prenajali záhradku v záhradkárskej oblasti. Sú tam ovocné stromy, skvelé čerešňe. Tento rok sa už tešíme na vlastnú zeleninu", uzatvára našu návštevu Daniela.

 

Kliknite aj na: Kosíte trávnik, aj keď je mokrý? Tak to v žiadnom prípade už nikdy nerobte!

Viac fotiek Danielinho bytu nájdete v našej GALÉRII!

Autor: Jana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia