Kde býva finalistka Wimbledonu Serena Williamsová? V malom bytíku veru nie!

Bývanie celebrít | 15.08.2019

Ako býva jedna z najúspešnejších hráčok tenisu? Ak ste tipovali, že si môže dopriať mnoho luxusu, rozhodne ste tipovali správne. Poďte sa s nami pozrieť, čo všetko si možno dopriať za niečo vyše 5 miliónov dolárov!

Život profesionálneho športovca si vyžaduje mnoho odriekania. Svoje o tom vie rozprávať aj Serena Williamsová, víťazka 56 turnajov WTA, ktorá je profesionálkou už od roku 1995. Je najlepšie zarábajúcou tenistkou sveta a okrem športu je úspešná ako podnikateľka. Jej hodnota je odhadovaná na 180 miliónov dolárov. A to už je majetok, s ktorým sa dá mnohé vymyslieť!

Prečítajte si aj: Naučte sa spolu s nami maľovať na hodváb

Ešte v roku 2006 si Serena kúpila za 6,62 milióna dolárov dom v Bel-Air. Keď sa nasťahovala v roku 2017 do novostavby v Beverly Hills, rozhodla sa vilu so šiestimi spálňami predať. Zdá sa, že trochu prestrelila, pretože pôvodných 12 miliónov dolárov žiadny kupec neponúkol. Po 18 mesiacoch v ponuke svoj starý dom predala za 8,1 milióna dolárov.

 

Medzitým sa však už teší z novučičkého domu v Beverly Hills, kam sa presťahovala v októbri 2017. Ide o veľmi populárnu oblasť, v okolí nájdeme mnoho známych celebrít. Trojposchodová vila má všetko, čo si človek vie predstaviť - od dostatku súkromia cez úžasné výhľady na okolie až po vlastnú masérsku miestnosť či príjemný záhradný bazén.

Prečítajte si aj: Vďaka TOMUTO štýlu bývania si prečistíte hlavu a zbavíte sa stresu

Domček pre rodinku

Serena tu žije s manželom a s rok a pol starou dcérkou Olympiou, samozrejme, keď práve necestuje po turnajoch. K dispozícii má takmer 560 štvorcových metrov. Dom má päť spální a sedem kúpeľní, obrovskú profesionálne vybavenú kuchyňu na mieru, miestnosť na cvičenie jogy, masérsku miestnosť, vínnu pivnicu i špeciálne vybavenú herňu.

Prečítajte si aj: Čím všetkým ulahodíte praktickému Kozorožcovi?

Fanúšikovia, ktorí sledujú Serenu na Instagrame, majú občas možnosť nahliadnuť do jej súkromia, napríklad do obývačky, ktorú jej malá dcérka premenila na herňu. Serena sa nezabudla pochváliť aj svojou obrovskou zbierkou topánok, ktoré skladuje v osobitnej miestnosti.

 

Pri prehliadke si každý návštevník hneď všimne, že Serena s manželom stavili na moderný a sofistikovaný štýl, vstupná hala je zariadená v súčasnom španielskom štýle. Kuchyňu si pár dal vybaviť na mieru, okrem nábytku dominuje celej miestnosti rozľahlý mramorový kuchynský ostrovček, k dispozícii je aj mnoho odkladacieho priestoru.

Prečítajte si aj: Akváriá sú novým hitom medzi dekoráciami: Ako z nich ale vyčistiť hnusný sliz?

Celý dom je presvetlený prirodzeným svetlom, do návrhu sú zakomponované aj viaceré strešné okná. Okolo budovy nájdeme záhradu ponúkajúcu mnoho súkromia, dominuje jej tráva a viacero zákutí vhodných na posedenie.

V GALÉRII nájdete všetky fotky z jej domu a vo VIDEU uvidíte, vďaka čomu si na naň Serena zarobila.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia