Robert Downey Jr.: Ako si žije „Iron Man“ v Malibu?

Bývanie celebrít | 19.08.2019

Krásavec Robert Downey Jr. má nové bývaníčko. Ako sa mu v ňom žije?

Za oba diely posledných Avangerov zarobil neuveriteľných 200 miliónov dolárov. Preto je jasné, že dať 3,5 milióna za dom v Kalifornii nebude problém. Presne to si povedal Robert Downey Jr., keď minulý rok kupoval svoju novú vilu v Malibu. A ako sa mu v nej býva?

Pozrite si aj: Kávovar v kuchyni musí byť. Na čo si dať pozor pri jeho výbere?

Herec Robert Downey Jr. je v posledných rokoch doslova na roztrhanie. A tak si túži chvíle s rodinou a bez práce užiť na maximum. Zatiaľ čo neďaleko New Yorku vlastní krásnu vilku zriadenú zo starého mlyna, na opačnom pobreží v Malibu stavil na krásne výhľady a pohodlný luxus.

 

Za takmer 4 milióny dolárov - čo bola len kúpna cena nehnuteľnosti, sa mu pohodlia, súkromia a aj zábavy dostane viac než dosť!

Pozrite si aj: Ako ušetríte vďaka umývačke riadu?

Luxus v Malibu

A čo si všetko doprial vo svojom dome v Malibu? Ide o nehnuteľnosť s tromi spálňami a s tromi kúpeľňami, ktorá bola pôvodne postavená v polovici 20. storočia v pomerne skromnom štýle. Tou najzaujímavejšou časťou sú však exteriéry. Takmer z každej časti domu je výhľad na úžasnú lagúnu.

Pozrite si aj: Poznáte výhody malých kuchýň? My áno

To platí aj pre vonkajší bazén, vírivku, posedenie pri ohnisku, vonkajšie zábavné centrum a samozrejme, pre správny relax nechýba ani minigolf. Samotný dom s obytnou plochou cez 300 štvorcových metrov rozhodne nie je taký malý, ako by sa mohol zdať. Priestrannosť mu dodávajú sklenené zasúvateľné steny s voľným pokračovaním na terasy.

 

Niečo extra navyše

V kuchyni možno variť na sporáku s ôsmimi horákmi, k dispozícii sú dva drezy a extra chladnička na víno. Je však jasné, že noví majitelia chcú rozhodne tráviť čo najviac času pod príjemným kalifornským slnkom s celou rodinou a s priateľmi. Veď pre jedného z najlepšie platených a najviac obsadzovaných hercov Hollywoodu je relax nevyhnutný.

Pozrite si jeho skvostný dom v našej GALÉRII. Pripomeňte si Robertov skvelý výkon v seriáli Ally McBealová vo VIDEU.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia