Výstredný herec Robert Downey Jr. žije v mlyne: Takto ho prerobil!

Bývanie celebrít | 21.08.2019

Ako sa tomuto krásavcovi žije v mlyne?

O výstrednostiach herca Roberta Downey Jr. sa v médiách popísalo veľa. Dnes sa však hviezda Avengerov dokáže baviť aj bez alkoholu a škandálov spôsobom, ktorý viac svedčí rodinnému životu. Verte či nie, sídlo, ktoré si s manželkou vybrali, slúžilo voľakedy ako mlyn na hranie!

Pozrite si aj: Robert Downey Jr.: Ako si žije „Iron Man" v Malibu?

Znie to zvláštne? Áno, rozhodne. O to viac budete prekvapení, keď nahliadnete za steny tohto príjemného a zaujímavého bývania. Robert Downey Jr., ktorého vídame v posledných rokoch ako Iron Mana, sa už niekoľko rokov teší z príjemného bývania neďaleko New Yorku v East Hamptons.

 

Vďaka náhode stretol dizajnéra Joea Nahema, ktorého štýl Robertovi s manželkou okamžite učaroval. A tak poprosili práve Nahema a jeho newyorskú firmu Fox-Nahem, aby pre rodinu našla a upravila tú správnu nehnuteľnosť, ktorá nebude vyzerať „ako milión iných".

Pozrite si aj: Čo nakúpiť pre školáka: 5 tipov na pomôcky, ktoré by ste mali kúpiť ešte dnes

Podarilo sa!

Len kúsok od milionármi a celebritami nabitého East Hamptons sa na predaj objavil starý mlyn z 19. storočia. Neslúžil len na mlynárčenie, pôvodne totiž vznikol ako domček na hranie a v priebehu minulého storočia prešiel viacerými úpravami a dostavbami až z neho vznikol úplne obývateľný dom. Samozrejme, nie úplne typický!

Pozrite si aj: Tieto 3 úkony ešte musíte v záhrade stihnúť, kým je leto: Poponáhľajte sa!

A o to presne išlo. Robert Downey Jr. a jeho manželka Susan túžili po trochu rozmarnom a zábavnom bývaní. Po kúpe mal Nahem presne šesť týždňov na prerábku a zariadenie celej nehnuteľnosti, čo je neslýchane krátky čas. Podarilo sa a rodina je maximálne spokojná.

 

Poďme sa pozrieť, čo všetko ich bývanie ponúka. Jednou z veľkých výziev bola prerábka a nová dispozícia obývacej izby, ktorá leží hneď za osemuholníkovou vstupnou halou, ktorá je vlastne základňou mlyna.

Pozrite si aj: TAKTO najrýchlejšie odstránite nehody na pohovke, stoličkách a čalúnení

Druhou veľkou výzvou bolo riešenie bazéna a jeho relaxačnej zóny. K samostatne stojacemu bazénu postavili krytý pavilón na odpočívanie i rodinnú zábavu. Pri ňom možno nájsť aj outdoorovú obývačku, bar a obrazovku tak veľkú ako premietacie plátno v každom lepšom kine. Rodina okolo bazéna jednoznačne trávi mnoho času.

Pozrite si aj: Máte doma škrečka, morča či zajaca? Zabudnite na neporiadok z pilín a podstieľky

Novým riešením, ktoré bolo presne podľa želaní pani domu, bola drevená podlaha vedúca priamo od bazéna k obytným častiam - bazén totiž ležal uprostred trávnika.

 

A čo nájdete v samotnom dome?

Interiéry sú zaujímavým mixom diskrétneho luxusu s excentrickými akcentmi, ale aj s pokojnými neutrálnymi odtieňmi, popri ktorých na návštevníka kde-tu vyskočia výrazné farby. Prirodzene, nechýba mnoho súčasných umeleckých diel.

Čo poviete, dokázali by ste tu stráviť napríklad predĺžený letný víkend? V GALÉRII nájdete fotky a vo VIDEU si môžete pozrieť viac z jeho životného štýlu!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia