Za málo peňazí, veľa muziky: Dekorujte vintage písmenami

Doplnky, dekorácie | 24.10.2019

Už ich máte doma? Kde? Kdekoľvek! Máme pre vás perfektný nápad, ako oživiť akúkoľvek policu, stenu či miesto, kam vám často zablúdi zrak! Vytiahnite písmenká, tieto dekorácie budú fakt zábavné.

Ako oživiť spomienky či zdvihnúť náladu? Alebo si len tak pripomenúť milovanú osobu? Skúste to pomocou písmen a mini nápisov na poličkách či na stene. Čo takto zavesiť veľké iniciály vás a partnera na stenu ako pripomienku vašej lásky?

Pozrite si aj: Zero Waste: Ako tvoriť menej odpadu?

Možností je nekonečne veľa - tú správnu náladu totiž dodá až kombinácia veľkosti, farebnosti a štruktúry nápisu či písmen (a čísel!), ktoré zvolíte. Môžu predstavovať úplne nový dekoratívny prvok v miestnosti.

Nebojte sa experimentovať
Vyzerajú dobre z dreva, ale budú krásne aj z kovu. Vyrobiť si ich však môžete aj sami, postačí i hrubý kartón. Oblepte, nastriekajte, omotajte motúzom alebo sa vyhrajte s pištoľou na tekuté lepidlo.

 

Nemusíte ostať len pri klasike

Áno, nápisy ako „Home Sweet Home" či iné (až) gýčové nápisy môžu do niektorých interiérov presne zapadnúť. Môžete však vymyslieť aj svoje originálne. Krátky obľúbený citát, mená detí či len jednoduchá pripomienka „Usmej sa!" vám dokážu jediným pohľadom rozžiariť deň.

Náš tip: Písmená len voľne položte, napríklad na poličku. Časom ich môžete poprehadzovať a vytvoriť iný nápis podľa nálady. Tiež sa takto jednoducho udržiavajú a neprekážajú pri utieraní prachu.

Pre viac inšpirácie - klikajte TU!

Autor: Agáta


Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia