Toto je znamenie, ktoré by mala chcieť po boku každá žena: Život s ním je hotový RAJ

Doplnky, dekorácie | 27.06.2019

Tohto muža budete určite chcieť!

Hľadáte manžela? Alebo dobrého spolubývajúceho? Máme pre vás tip na znamenie, s ktorým sa vám bude bývať veľmi príjemne! Je to praktický Vodnár. Muža Vodnára vám môžeme len a len odporúčať. Poďte sa pozrieť, ako s ním vyzerá domácnosť.

Prečítajte si aj: Nemáte na kuchyňu miesto? Super! Mini kuchyne sú absolútnym hitom

Máte možnosť založiť si spoločnú domácnosť s Vodnárom? V prípade, že patríte tiež medzi znamenia, ktoré uprednostňujú viac funkcionalizmus než okázalú krásu, budete si s mužom Vodnárom vynikajúco rozumieť.

 

Na prvom mieste je totiž u tohto muža funkčnosť. Nemá rád okolo seba veci, ktoré k ničomu neslúžia. Práve naopak, verte, že každý nový predmet v jeho domácnosti bude mať jeden konkrétny účel a vo väčšine prípadov bude multifunkčný!

Prečítajte si aj: Rafinované triky ako čo najlepšie využiť úzku, koridorovú kuchyňu

Ani s tým sa však váš Vodnár nemusí uspokojiť. Voľné chvíle - ak si nejaké nájde, vyplní premýšľaním ako sfunkčniť či vylepšiť všetko to, čo už doma má. Garantujeme vám, že vďaka jeho kreativite príde aj na mnoho zaujímavých „zlepšovákov".

Prečítajte si aj: 3 čistiaci pomocníci, ktorí nesmú v kuchyni chýbať

Ak by sme mali charakterizovať štýl, ktorým sa obklopuje primárne, tak to bude minimalizmus. Je prehľadný, esteticky veľmi uspokojivý a na dokonalú kombináciu prírodných materiálov akými sú drevo, kvalitné tkaniny, číre sklo a kovy nemožno povedať rozhodne nič zlé.

 

Náš tip: Nemusíte byť Vodnárom, aby ste do svojho interiéru zaradili mnoho funkčných prvkov. Každý priestor vizuálne odľahčíte použitím transparentných a priehľadných materiálov, nemusí ísť nevyhnutne o sklo, pokojne siahnite aj po plastových doplnkoch.

Prečítajte si aj: KitchenAid oslavuje sté výročie limitovanou edíciou robota prémiovej rady Artisan

Kreativita muža

Vodnára sa prejavuje aj v jeho láske ku textíliám v interiéroch. Napriek tomu, že je v duši minimalista, toto je priestor, kde nechá vyniknúť svoju divokú stránku a siaha po bláznivých až výstredných vzoroch, ktoré na druhú stranu zmierňuje jemnejšími odtieňmi. Výber bielej, šedej či svetlých odtieňov akými sú žltá opäť vracia celému interiéru nádych minimalizmu.

Prečítajte si aj: Kuchyne: Je lepšia svetlá pracovná doska alebo tmavá?

Náš tip: Ak hľadáte darček pre muža Vodnára, nájdite mu originálnu starožitnosť, napríklad zaujímavý obraz. Príjemne zapadne do inak často až priveľmi strohého priestoru a zároveň poteší všetky kreatívne duše.

Ideálne bývanie podľa Vodnárov nájdete v našej GALÉRII. Ak chcete vedieť niečo viac o jeho povahe, pustite si VIDEO.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia