Dámy, ste v znamení VODNÁR? Toto vo vašej domácnosti nesmie chýbať!

Doplnky, dekorácie | 28.06.2019

Žena Vodnárka zaručene vyčarí ideálny domov.

Ak ste žena narodená v znamení Vodnára, iste pre vás nie je žiadnym tajomstvom, že máte silný vzťah k svojej domácnosti. Obratom ruky dokážete vyčarovať príjemnú a útulnú atmosféru prakticky z ničoho. Vaša rodina či priatelia sa budú u vás doma vždy cítiť veľmi príjemne. Každému, kto túži po pocite príjemného domova, jednoznačne určite odporúčame návštevu u Vodnárky!

Prečítajte si aj: Neporiadok v skrini? Minulosť! Uložte si oblečenie podľa princípov hygge

Toto príjemné znamenie rozhodne vie ako na to. Miluje rozľahlé priestory, miestnosti s vysokým stropom i obrovské okná, napríklad v starých budovách. Ulahodia však aj francúzske okná smerujúce na terasu alebo priamo do krásne udržiavanej záhrady.

 

Dámy v znamení Vodnára sa cítia v takomto prostredí ako ryba vo vode. Veď aj skutočne sú vodným znamením. Šíria okolo seba pocit pokojného domova i stability. To dokážu vďaka svojej kreativite, ale aj zmyslu pre funkčnosť. V ich domácnosti všetko funguje, všetko má svoje miesto.

Prečítajte si aj: Aké chyby robíte pri zariaďovaní obývačky? Tohto sa vyvarujte!

V kuchyni sa dokážu obracať, zmysluplne majú rozvrhnuté jednotlivé pracovné zóny, skladovanie potravín, ale aj pomôcok. A uhádli ste, vždy majú presný prehľad aj o zásobách v komore. Pre ženu Vodnárku je v kuchyni, respektíve v jedálni mimoriadne dôležitý jedálenský stôl.

Prečítajte si aj: Interiér ušitý na mieru podľa znamení: Dnes majstri komunikácie Blíženci

Sem pozýva často celú rodinu, i tú širšiu a mnoho priateľov. Vďaka svojmu zmyslu pre organizovanosť dokáže vyčariť perfektné večierky alebo oslavy, bude k tomu však potrebovať kvalitný jedálenský stôl.

 

Náš tip: Spravte z neho ústredný bod miestnosti. Či už prázdny, len s kyticou kvetov vo váze, alebo čerstvo prestretý a plný dobrôt, vždy bude lahodiť každému oku.

Prečítajte si aj: Feng šuej radí - preč s nimi! Tieto tri veci vytvárajú v spálni totálne zlú energiu

Priestory okolo seba by mala držať v pokojných a v svetlých farbách, takto bude všetko okolo nej prežiarené. Dosiahnuť sa to dá svetlými odtieňmi na stenách, nábytku alebo aj bytových textíliách. Jedným z funkčných, ale zároveň krásnych doplnkov priamo v priestore môže byť aj svietidlo. Je na vás, či zvolíte voľne zavesené lampy v priestore, alebo nejaké zaujímavé, výrazné samostatne stojace svietidlo.

Prečítajte si aj: Inšpirujte sa: Letné prestieranie do záhrady aj domov podľa dizajnérov

Poriadkumilovná Vodnárka

Ak je niečo, v čom je nekompromisná, tak je to poriadok. V upratovaní a v organizovaní domácnosti je Vodnárka veľmi efektívna, bez problémov dokáže zapojiť každého v domácnosti. Určite ju poproste o radu, keď plánujete zakúpiť do domácnosti nový spotrebič na upratovanie - bude mať dokonalý prehľad!

Pozrite si v GALÉRII, ako správne zariadiť interiér pre Vodnárku. V našom VIDEU sa o tomto znamení dozviete ešte viac!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Diskusia