Táto vec je symbol domova, ale čoraz viac sa z našich bytov vytráca!

Doplnky, dekorácie | 08.07.2019

Pamätáte, keď si Ally McBealová kúpila v piatej sérii starý dom, ktorý chcela prerobiť? Povedala, že si ho vymaľuje, donesie si doň TÚ jednu vec a bude doma...

Ak si nepamätáte, prezradíme vám, že išlo o vešiak. Podobne ako vy sa čudoval aj jej kolega. Vešiak že je symbol domova? "Prídem, zavesím si kabát na vešiak a budem doma," povedala...

Prečítajte si aj: Škandinávsky štýl je cenovo dostupný a krásne čistý: Ako ho priniesť k vám domov?

Mať po ruke dostatok miesta na vešanie, to ocení každý, kto už zažil nepríjemné chvíle pri organizovaní šatníka alebo hoci len obľúbených kabeliek. Áno, každý deň máme potrebu vešať veci či už v kúpeľni, v predsieni, alebo v kuchyni. Jednoducho, oblečenie, pomôcky i doplnky chceme mať pekne po ruke.

 

A práve preto sme pre vás našli top veselé vešiaky, ktoré rozžiaria každý interiér a navyše aj dobre poslúžia.Ak hľadáte nápaditosť, skúste sa inšpirovať u nás. Nakukli sme na známy e-Bay a našli celý rad vešiakov, ktoré môžete umiestniť do predsiene, kúpeľne, detskej izby, kuchyne, ale aj do svojej diele či kamkoľvek, kde pravidelne potrebujete niečo zavesiť.

Prečítajte si aj: Štatistiky hovoria jasne: Takto vyzerá podľa Slovákov ich vysnené bývanie!

Dobrý vešiak

Nemusí byť určený len na vešanie kabátov či iného oblečenia. Rovnako dobre poslúži aj na zavesenie batohu, kabelky alebo klobúkov či dáždnika, aby boli vždy po ruke. Odporúčame sa informovať na nosnosť vášho vešiaka (zvyčajne záleží od spôsobu upevnenia na povrch) a dbajte aj na to, aby nemal ostré hrany, mohli by poškodiť pútka na oblečení alebo popruh na vašej obľúbenej taštičke.

Prečítajte si aj: Wau, dokonalá dekorácia: 5 nápadov ako využiť obyčajné tehly v interiéri

Náš tip: Dizajnovo zaujímavé vešiaky zaveste na miesto, kde vyniknú. Vlastný, úplne originálny vešiak na stenu si môžete urobiť prakticky z každého predmetu, ktorý dokážete dostatočne pevne uchytiť na stenu.

 

Ak chcete vniesť vtip a hravosť do priestoru, vyberte predmety, ktoré nejako súvisia s činnosťou v danej miestnosti alebo zlaďte vešiaky farebne.Čo takto korkové štuple pre milovníka vína? Pre IT nadšenca siahnite po „kľúčoch", USB konektoroch či inom tematickom doplnku.

Prečítajte si aj: Ste bohém, ktorý neznáša pravidlá? Potom je tento štýl presne pre vás!

Fantázii sa medze nekladú

Nechajte sa inšpirovať svojím obľúbeným zvieratkom - roztomilo vyzerajú vešiaky na stenu v podobe mačiek, psíkov alebo napríklad vtáčikov. Deti ocenia vodné zvieratká v kúpeľni, vešiak v podobe krokodíla ich rozhodne upúta a možno postupne naučí aj správne zavesiť zubnú kefku či uteráčik na ruky.

A teraz šup do našej GALÉRIE vybrať si vešiak snov. Ak si chcete pozrieť najkrajšiu scénu z tohto seriálu, nezabudnite si pustiť aj naše VIDEO. 

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia