Čím všetkým ulahodíte praktickému Kozorožcovi?

Doplnky, dekorácie | 12.08.2019

Máte doma Kozorožca? Týmto mu ulahodíte!

Bývate s kozorožcom? Ak máte po svojom boku partnera či syna v tomto znamení, už iste viete, že ide o veľmi špecifického muža. Život s nimi nie je síce nabitý prekvapeniami, ak však nežijete v oblakoch, budete si spoločnú domácnosť v každodennom živote skutočne užívať. Títo praktickí a rozumní muži sú totiž výborní spoločníci!

Prečítaje si aj: Pozrite sa na krb na 7 spôsobov!

Znamenie Kozorožca je typické svojou praktickosťou, triezvosťou a realizmom. To sa naplno prejavuje v ich živote, ale aj v bývaní. Ak túžite po domácnosti, ktorá bude zariadená rozumne a účelne, začnite ju zariaďovať s ohľadom na potreby a túžby „svojho" Kozorožca.

 

Vkus príslušníkov tohto znamenia je jednoduchý a striedmy. Nemusíte hľadať žiadne aktuálne výstrelky, ktoré sa vám čoskoro zunujú, naopak, potešíte ho vyslovene klasikou. Kozorožec je totiž pod vplyvom Saturna, ktorý vládne pokojne a prináša stálosť. V staroveku mu však pripisovali aj spravodlivosť, dodržiavanie práva a múdrych rozhodnutí.

Prečítajte si aj: Naučte sa spolu s nami maľovať na hodváb

Vážny, ale milý?

Áno, a tiež vytrvalý a zodpovedný. Dalo by sa povedať, že tento partner vám bude oporou a vďaka svojim vlastnostiam spolu s vami vytvorí domácnosť, ktorá je logicky a prakticky zorganizovaná a zariadená. Najdôležitejšou miestnosťou je pre Kozorožca spálňa. Aby dokázal riešiť každodenné starosti a nástrahy života, potrebuje, jednoducho, dostatok odpočinku.

Prečítajte si aj: Vďaka TAKÉMUTO štýlu bývania si prečistíte hlavu a zbavíte sa stresu

Zamerajte sa preto na túto miestnosť, investujte do kvalitného rámu postele a matracov, ktoré podporia vaše zdravie a nerušený nočný odpočinok. V spálni nerobte kompromisy, táto miestnosť má slúžiť výlučne na odpočinok.

 

Náš tip: Vo farebnosti sa držte pekne pri zemi - farebná škála je zemitá, teda v kombináciách hnedej a tehlovej s odtieňmi modrej a zelenej.

Prečítajte si aj: Podľa týchto vecí zistíte, či máte dobrý vkus na zariaďovanie bytu!

Platí to aj pre použité materiály. Tu nie je nad čím rozmýšľať, jednoznačnou voľbou by malo byť drevo. Masív v tmavých odtieňoch v kombinácii s kožou bude pôsobiť veľmi stabilne a navyše mužne. Ak máte možnosť, doprajte mu aspoň jeden takýto kúsok. Môže ísť o kreslo alebo písací stôl do pracovne.

V našej GALÉRII nájdete viac inšpirácií, ako zariadiť bývanie pre Kozorožca. Zaujímavosti o tejto povahe sa dozviete vo VIDEU.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia