Chystáte sa na svadbu? Tieto dary sa hodia do každej domácnosti, inšpirujte sa

Doplnky, dekorácie | 10.09.2019

Nebojte sa, nejde o žiadne gýčové lapače prachu alebo piatu žehličku, ktorú si nájdu medzi darčekmi!

Ste pozvaní na svadbu? Alebo bude mať čoskoro svoj veľký deň niektorý váš kolega? Či už cítite povinnosť, alebo máte chuť novomanželov obdarovať z priateľstva, prinášame vám niekoľko tipov na dary, ktoré im poslúžia v domácnosti. Každý mladý pár sa poteší, ak má možnosť doplniť si zariadenie domácnosti o šikovný doplnok alebo spotrebič.

Ostatní práve čítajú: Odpadnete, keď zistíte, ako často máte meniť utierky či obrusy v kuchyni

V ideálnom prípade ulahodí nielen ich vkusu, ale zároveň bude dobre slúžiť po dlhú dobu. Ak ste sa rozhodli pre investovanie svojich peňazí namiesto priameho finančného daru, investujte rozhodne do kvality. A verte, ak myslíte svoj dar úprimne, nebude hanba sa s obdarovanými vopred aj poradiť. Ani jedna strana to neoľutuje.

 

Čo by ste mohli darovať?

Ak patríte medzi ľudí, pre ktorých je výber vhodného a dostatočne reprezentatívneho darčeka skôr nočnou morou než zábavnou činnosťou, skúste staviť na tradíciu a overenú kvalitu. Tak napríklad sada nožov s viacročnou či dokonca doživotnou zárukou - to sa hodí aj do domácnosti mladých ľudí, ktorí zatiaľ príliš nevaria.

Ostatní práve čítajú: Nechutí vám káva, ktorú si pripravíte doma? Zrejme robíte tieto 2 veci zle

Sú mladomanželia kávičkári? Potešte ich profesionálnym mlynčekom na kávu alebo dobrým kávovarom. Vopred si však zistite, či skutočne ocenia kvalitnú kávu a kávový stroj poslúži svojmu účelu. Podobne môžete postupovať pri výbere grilu alebo náčinia na gril. Môže to byť začiatok dlhého radu príjemných posedení pri dobrom steaku na záhrade.

Ostatní práve čítajú: Túto vec nezatracujte! Dokáže vám zväčšiť aj tú najmenšiu miestnosť

Náš tip: K dobrým a trvácnym investíciám patria aj medené hrnce či kvalitné liatinové panvice. Ide o investície na dlhé roky, pričom čas strávený ich výberom sa rozhodne vyplatí.

 

Pomôžte spotrebičom

Dobrý kuchynský robot alebo iný spotrebič do domácnosti môže prísť aj na stovky eur. Preto buďte s jeho výberom opatrní a hlavne rešpektujte želania a potreby budúcich manželov. To, čo vyhovuje vám, nemusí byť vhodné pre ich potreby alebo sa nemusí zlučovať s ich vkusom.

Ostatní práve čítajú: Neuveríte, ako sa dá takmer zadarmo zariadiť byt z vecí, ktoré si donesiete z prechádzky

Vypýtajte si zoznam

Od šťastného páru si môžete vypýtať zoznam spotrebičov alebo vecí, ktoré by ich potešili. Je potom len na vás, pre ktorý z nich sa rozhodnete. Ideálne ak má pár pripravené viaceré cenové hladiny alebo alternatívy.

Ostatní práve čítajú: Vyrobte si krásnu a praktickú debničku. Fotopostup krok za krokom!

Zachráňte to poukazom

Áno, darčekový poukaz môže byť cestou ako priamo nedarovať peniaze, ale zároveň ponechať voľnosť pri výbere na adresátoch. Nie je predsa nič horšie ako dostať dar, ktorý sa človeku nehodí alebo je nepotrebný.

Svadobnými darmi, ale aj výzdobou sa môžete inšpirovať v našej GALÉRII.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia