Veľký manuál: Zverokruh určuje vaše vlastnosti aj dekorácie, ktorými sa máte obklopiť

Doplnky, dekorácie | 04.11.2019

Dekorovanie podľa znamenia zverokruhu. Ideo o detaily, na ktorých záleží.

Jednotlivé znamenia sa od seba líšia nielen charakterovými črtami, ale aj predstavami o dokonalom bývaní. Ak si práve zariaďujete útulné rodinné hniezdočko, nevynechajte prvky, ktoré sú príznačné pre váš dátum narodenia. Razom k vám dorazí hrejivé teplo domova.

Pozrite si aj: Povešajte si v kuchyni bylinky - štýlová domáca lekárnička!

Lev

Netreba to tajiť, Lev je znamením, ktorému žiaria oči pri luxusnom zariadení. Aj v prípade, že si na stenu nemôžete zavesiť originál Michelangela, rozhodne vám ulahodia kvalitné materiály a zlaté dekorácie. Avšak nič gýčové, ale luxusné a drahé. Aspoň maličkosti.

 

Panna

Systematickosť musí byť v živote aj v šatníku. To je hlavné heslo znamenia Panny, preto potrebuje dostatok úložného priestoru, systematicky rozčlenené poličky, vešiaky, skrinky a dostatok miesta. Poriadok a prehľadnosť patria k základom dobrého bývania pre Panny.

Ostatní práve čítajú: 5 spôsobov ako zaviesť minimalizmus v kuchyni

Váhy

Zmysel pre spravodlivosť a intelektuálny život sa odráža aj v dizajne. Váhy zbožňujú účelne aj pekne zariadený priestor bez farebných či dizajnérskych experimentov. Nesmie chýbať knižnica, krásnym šperkom bude pre Váhy napríklad konferenčný stolík so šachovnicou.

Prečítajte si aj: Zariaďte si kuchyňu v industriálnom štýle

Škorpión

Najvášnivejšie znamenie zverokruhu si potrpí na dramatické priestory aj v interiéri. Pre Škorpióna je dôležité mať prostredie niečím výnimočné. Zariadenie v jednom štýle, obohatené o prvky, ktoré rád predstaví návšteve. Luxusné materiálny a doplnky sú samozrejmosť, ale rovnako si potrpí aj na technické vychytávky a romantiku.

 

Strelec

Znamenie zamilované do poznávania a cestovania, preto je dôležité, aby mal okolo seba domov, ale s inšpiráciami zo sveta. Či už v podobe suvenírov, alebo darčekov z ďalekých krajín. Nebráni sa ani dekorovaniu časti izby v exotickom štýle. Upokojí to jeho túžby mať domov, ktorý nie je len slovenský, ale trochu zaváňa diaľavami.

Kliknite si aj na: Toto sú najkrajšie kuchyne na svete! Ktorá sa vám páči najviac?

Kozorožec

Najväčší elegán zverokruhu. Potrpí si na elegantný štýl a viac ako BOHO alebo extravagancia mu ulahodí minimalizmus. Avšak dbá na originálne a prepracované kúsky, rozhodne nie plagáty a obrázky kúpené kdesi v supermarkete. Takým niečím Kozorožcovi radosť neurobíte.

Mohlo by vás zaujímať aj: Toto je ufrflané, ale aj najviac poriadkumilovné znamenie: Dokážete s ním bývať?

Vodnár

Rád prezentuje svoju originalitu, a to nielen navonok, ale aj v interiéri. Miluje umelecké diela a limitované kolekcie. Niečo, čím sa pochváli pred ostatnými, ale hlavne aj jeho samého takéto „exkluzivity" hrejú pri srdci.

 

Ryby

Intuitívne a emocionálne znamenia. Majú rady, ak sa u nich bežné zariadenie prelína s hlbším zmyslom, takže vankúšom s mandalou povedia rozhodne áno. Tak isto potrebujú svoj intímny priestor na meditáciu či cvičenie jogy. Netreba im veľa, stačí aj karimatka v rohu miestnosti. Ale len pre nich.

Prečítajte si aj: PANNÁM sa darí, lebo sú puntičkárky: Celý život sa riadia týmito 3 vecami

Baran

Potrebuje mať okolo seba dobre organizovaný priestor. Pre niektorých môže byť jeho štýl skôr kancelársky, ale Baran je rád, ak má aj ceruzky na stole zoradené podľa farby. Jednoduchosť a praktickosť je to, čomu dáva vo svojom živote priestor.

Pozrite si aj: Skúste to inak: Spálne so skvelým výhľadom

Býk

Zubami-nechtami sa bude držať nadčasového dizajnu. Výstrelky a dizajnové vychytávky idú úplne mimo neho. Má rád kvalitné veci s nadčasovým nádychom, ktoré dlho vydržia a on nemusí striehnuť, či už nie je nemoderný. V takomto prostredí sa Býk bude cítiť doma.

 

Blíženci

Ich nerozhodnosť v živote sa odrazí aj na zariadení. Majú tendenciu stále niečo dotvárať. Ak máte vo svojom okolí človeka, ktorý potrebuje každý rok premaľovať, niečo prerába, inovuje, mení, je viac ako pravdepodobné, že máte dočinenia s týmto znamením. Jeho život je priestor, kde sa môže realizovať a pretvárať ho podľa svojej aktuálnej životnej fázy.

Pozrite si aj: Fľak od vína? Toto sú prírodné čističe kobercov, ktoré máte určite doma

Rak

Milovník umenia a zblíženia. Gauč pre dvoch, kde si budete vidieť navzájom do tváre, je pre neho skutočne najlepšia voľba obývačky. Miluje priestranné postele, pohovky a radšej ako veľké haly uprednostní zariadenie v štýle útulných priestorov, obklopených príjemnými farbami, obrazmi, umením a romantikou.

Do GALÉRIE sme vám nahrali štýlové interiéry. Inšpirujte sa a dekorujte svoj domov naplno!

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia