Toľko úžasných nápadov! Z týchto adventných kalendárov odpadnete

Doplnky, dekorácie | 16.11.2019

Dnes si už prvý december bez adventného kalendára ani nevieme predstaviť. A kým pred pár rokmi nám stačil obyčajný papierový s malými čokoládkami, dnes sa objavujú rôzne nápady ako poňať adventný kalendár kreatívnejšie.

 

Prečítajte si aj:  Advent sa blíži! Toto sú tipy na najkrajšie adventné svietniky

Nielen pre deti

Už nie sú len výsadov detí. Nájdete adventné kalendáre určené výhradne pre mužov. Kalendáre s darčekmi, s jednoduchými odkazmi, ale stále sú in aj tie so sladkosťami.

 

Mohlo by vás zaujímať: Stoja pár centov a môžete si z nich vyrobiť nábytok do celého bytu!

Rôzne možnosti

Na výrobu môžete použiť napríklad aj rolky z toaletného papieru, ktoré pospájate k sebe. Pekne fungujú aj rôzne krabičky, ale vystačíte si aj s obyčajnými obálkami, ktoré ozdobíte číslami a zavesíte pomocou štipcov na lanko.

 

Množstvo nápadov nájdete aj tu: Tieto retro veci sú stále cool: Zoberte ich babke z povaly

Aj pre mužov

V móde sú rôzne špecifické kalendáre určené pre vyhradenú skupinu. Napríklad kalendár s fľaštičkami alkoholu ocenia muži. Ženy sa zasa potešia menším kozmetickým vychytávkam. Do krabičiek preto vložte lak na nechty, očné tiene, krémik, parfém a podobné drobnosti.

 

 

 Kliknite aj na: Interiérové rastliny, ktoré vám zabezpečia zdravie

Pre šikovné ruky

Originálne adventné kalendáre môžete aj ušiť. Do vrecúšok s číslami nasypete rôzne skladkosti. Ich výhodou je, že vydržia celé roky. Ak ste milovníkmi minimalizmu, vystačíte si aj s kruhom na ktorý šnúrkami zavesíte vrecúška alebo lístočky s odkazmi.

 

Kliknite na našu galériu a pozrite si ďalšie úžasné nápady na adventné kalendáre!

Autor: Jana

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia