Chcem si vynoviť domácnosť. Značka: zadarmo a rýchlo

Feng-shuei | 27.10.2018

Rozprúďte energiu u vás doma aj bez drahých renovácií a investícií vďaka týmto 3 trikom.

Nie vždy si môžeme dovoliť všetko, čo by sme chceli. Ale dobrý a príjemný pocit z bývania je možné získať aj malými zmenami, ktoré nestoja veľa času alebo peňazí. Feng šuej je tu našťastie pre všetkých, dokonca aj pre tých, ktorí majú práve hlboko do vrecka.

Základom starodávneho konceptu feng šuej je správne prúdenie energie chi. Je to životná sila všade okolo nás. Aby sme z nej však mohli ťažiť, potrebujeme ju cítiť. Nie vždy sa to darí, a mnoho ráz práve v našich domovoch táto energia stagnuje alebo sa pre nesprávne prúdenie mení na negatívnu.

Prečítajte si aj: Radíme: Overené tipy psíčkariek na to, ako sa v byte nezblázniť z psích chlpov

Živé kvety

Áno, na prvý pohľad môže ísť o drahú voľbu. V priestore, v ktorom trávite mnoho hodín denne, je nutné mať živé stvorenia. Rastlina je ideálny spoločník. Ak vkročíte do obchodu a vidíte živé kvety, často pocítite chuť si ich kúpiť a vyzdobiť nimi svoj domov. Pokojne to urobte - a prinesiete si tak príjemnú energiu.

Pravidlo 27

Ak máte pocit, že niečo vo vašom byte nefunguje, že sa vám veci kopia a že sa nemôžete sústrediť, skúste premiestniť 27 vecí. Preneste koberec do inej miestnosti, preorganizujte knihy na polici alebo dajte z dohľadu opozerané doplnky. Aj malé zmeny dokážu priniesť veľké výsledky, nechajte sa prekvapiť!

 

Zamerajte sa na vchodové dvere

Prečo? Ide o energetický superbod vášho príbytku. Vchodové dvere udávajú tón prvému dojmu. Zároveň priťahujú a vpúšťajú pozitívne alebo negatívne energie. Prirodzene, každý by rád priťahoval len to dobré, preto udržiavajte túto oblasť čistú a krásnu. Odzrkadľuje vašu osobnosť.

Možno si hovoríte, že na nich nie je čo meniť. Je to možné, ale vždy môžete pred svojím prahom aspoň upratať, vymeniť rohožku, vyleštiť kľučku a trebárs vymeniť osvetlenie za silnejšie. Áno, nová žiarovka presvetlí nielen priestor, ale priamo celý deň. Čo poviete, skúsite?

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia