Ako si pričarujete v byte peniaze? Stačí na to jednoduchý feng šuej trik!

Feng-shuei | 02.11.2018

Ako si pomocou feng šuej privolať domov pozitívnu energiu a peniaze?

Celé učenie feng šuej je postavené na vylepšení si domu nielen bytovými doplnkami, ale hlavne dobrou, pozitívnou a živou energiou. Ako si túto energiu zavolať domov a pohostiť ju?

Domov je obrazom jeho obyvateľov

Na toto netreba zabúdať. Pretože dobrá energia je nielen niečo, čo pozvete do priestoru, ale aj spoluvytvárate. To znamená, že základom je držať harmóniu vo vzťahoch. Možno sami viete, aké je to prísť do miestnosti, kde sa oslavuje a ľudia sa cítia dobre a do miestnosti, kde práve usadla hádka. Energie je priam cítiť. Preto vytvárajte pozitívne vzťahy a aj váš domov bude pozitívny. Ostané veci k tomu už len napomôžu.

Pozrite si aj: Čakali by ste od módnej návrhárky takúto kanceláriu? Nuž, pozerajte...

Sporák a umývadlo

Dôležité súčasti kuchyne, ktoré by ste vzhľadom k dobrej energii feng šuej nemali umiestňovať oproti sebe. Nie je to len z bezpečnostných dôvodov, ale aj preto, že práve tu môže následne dochádzať ku kolíziám partnerov a vzplanutiu hádok. Najmä ak budete chcieť dvaja robiť na jednom mieste odlišné veci.

 

Neblokujte nábytkom priestor

Toto platí pre kuchyňu, detskú izbu aj spálňu. Skrátka pre celý priestor. Nábytok musí byť ľahký a priamo úmerný k miestnosti. Nemal by zasahovať do dverí, ani prečnievať cez okno a podobne. Zaujímavosťou z pohľadu feng šuej je, že ak si chcete pričarovať peniaze, je vhodné do rohu obývačky umiestniť lampu. Mala by mať pozíciu diagonálne od vstupných dverí do miestnosti.

Pozrite si aj: Hroch v obývačke či hniezdo v spálni? Tento nábytok, ktorý kopíruje prírodu, musíte vidieť

Čerstvé kvety a zrkadlo

Hodia sa k jedálenskému stolu. Podľa feng šuej práve táto čas priestoru súvisí so slezinou a zrkadlo pri jedálenskom stole, ktoré ho odráža, je vhodným energizérom. Rovnako ako živé kvety. Pozor, rozhodne nie umelé, s ktorými si feng šuej nerozumie.

 

Upracte aj veci skryté

Toto je špeciálne dôležité, pretože by ste mali z bytu vypratať všetky veci typu: „Toto sa mi ešte raz môže zísť". Pokazené, zoschnuté, nefunkčné veci neopatrujte na očiach ani v skrytosti. Pretože energetika bytu nie je len o tom, čo je priamo vidieť, ale aj o tom, čo máte v skriniach. Skúste sa zbaviť vecí pokazených a nepoužívaných. Váš byt okamžite vyletí na stupnici príjemných pocitov.

Feng šuej v praxi nájdete aj v našej galérii.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia