Táto vec do spálne nepatrí: Ruší pozitívne vibrácie a spôsobuje zlé sny!

Feng-shuei | 18.02.2019

Kto by netúžil po dosiahnutí dobrých vibrácií v spálni? Toto je päť tipov, vďaka ktorým ich zraučene dosiahnete.

Je to tak trochu mágia, ale stará už vyše 3000 rokov. Presne toľko totiž pracujú v Číne so silami feng šuej, ktoré nefungujú len na východe sveta, ale aj na strednom, západnom či východnom Slovensku. Vedia privolať do spálne pozitívne vibrácie, ktoré oceníte ako večer pri zaspávaní, tak aj ráno pri rozliepaní očí.

Pozrite si aj: Plyn, elektrinu či komín musíte kontrolovať TAKTO často, inak vyhoríte

Drevené čelo postele

Malo by byť masívne a z prírodných materiálov. Kov nie je príliš vhodný. Podľa Laury Cerrano, konzultantky feng šuej v New Yorku, ide o potrebu zosúladenia človeka s prírodou. Nie je to však len o fyzickej prezentácii miestnosti a príslušenstva v nej.

 

Ide aj o emocionálne spojenie, ktoré zosúlaďuje vaše zámery so srdcom a umožní otvoriť energiu miestnosti. Na drevo sme omnoho citlivejší ako na kov. Zvážte to pri výbere.

Pozrite si aj: Dávajte pozor na úrazy: Toto sú 4 najrizikovejšie miesta vo vašej domácnosti

Správne postavenie postele

Môžete si v spálni meniť termostat kúrenia, vetranie, čistiť vzduch, ale pozitívne vibrácie prídu až vtedy, ak budete mať posteľ ukotvenú o pevnú stenu s výhľadom na dvere. To je jediná pozícia, pri ktorej sa vám okolo postele postaví energetické bezpečie a prinesie sladké sny.

Pozrite si aj: Spravte s ružami ešte počas zimy TOTO a na jar budú dokonalo krásne

STOP zrkadlu

Ak sa chcete ráno vidieť, choďte do kúpeľne. V spálni by zrkadlá byť nemali. Rušia pozitívne vibrácie, nehovoriac o šokoch, ak sa náhodou vyberiete na toaletu a zrazu uvidíte oproti sebe siluetu. Nič príjemné ani z energetickej, ani psychologickej úrovne.

 

Najdôležitejším dôvodom, prečo by ste mali mať na pamäti zrkadlové umiestnenie vo vašej izbe, je však zlý spánok. Zrkadlo vo vašej izbe môže byť energiou okolo vás a udržať vás v noci hore. Podľa feng šuej, zlé zrkadlo v spálni môže byť tiež zodpovedné za nočnú moru a krádež duše.

Pozrite si aj: Čo s tmavým kútom záhrady? Poznáme rastliny, ktoré v ňom budú prekvitať šťastím!

Pravdepodobne duše opúšťajú naše telo, kým spíme, a vidieť jeho odraz, spôsobí nočné mory. Ak vás trápi zlý spánok, aspoň to vyskúšajte. Práve toto môže opäť vylepšiť váš spánok.

Pozrite si aj: Dostali ste na Valentína kyticu? V žiadnom prípade ju nedávajte do vázy! Prečo?

Harmónia páru

Ak chcete mať v spálni partnerskú pohodu, nerozdeľujte ju. Všetko by malo ladiť párovo. Od nočného stolíka až po kvetináče na parapete. V manželskej spálni by skrátka nemali byť solitéry. To vytvorí dobré vibrácie, aby ste si rozumeli aj ako dvojica.

 

Všetko čo máte radi

Laura Cerrano nakoniec radí, aby ste si dopriali do spálne doplnky, ktoré milujete, máte radi, robia vás šťastnými. Vtedy si pritiahnete do spálne tú pravú atmosféru, ktorá vám bude robiť dobre.

Pozrite si aj: Ak chcete predĺžiť životnosť dreveného nábytku a terasy - čistite ich výlučne takto

Pretože veci majú svoju energiu, a ak sa obklopíte tými obľúbenými, nie je možné, aby ste mali v spálni zlé vibrácie. Akurát nezabudnite na zásadu párovania...

Inšpirujte sa v našej galérii, ako čo najlepšie zariadiť spálňu.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia