Ktoré znamenia sa v domácnosti pozabíjajú, a ktorým to bude klapať?

Feng-shuei | 09.05.2019

Zvládnete domácnosť s týmto znamením?

Zdá sa vám, že sa život vo vašej domácnosti akosi komplikuje? Veci nefungujú, ako ste očakávali, okolo vás je neustále neporiadok alebo naopak, takmer všetok voľný čas trávite upratovaním? Vytratila sa vám z domova pohoda alebo je všetko zrazu ako z romantického filmu?

Pozrite si aj: Týchto 6 znamení v zverokruhu potrebuje svoj domov ladiť do zemitých farieb

Ak zvolíte to správne znamenie po svojom boku, život bude doslova malina. Máme pre vás osem dvojíc, ktorým to v domácnosti jednoznačne bude klapať. Rovnako však existuje osem dvojíc, ktoré by sa pod jednou strechou nikdy nemali stretnúť. Ku ktorým patríte vy?

 

Dokonalé páry pre život

Tak napríklad Panna a Kozorožec. Sú perfektní a spolu vybudujú krásny domov. Obe znamenia sú úspešné, vedia tvrdo pracovať, majú veľké sny i ambície, sú však vytrvalí a „nie" neberú ako odpoveď.

Pozrite si aj: Vyhráva v ňom ženskosť a jemnosť. Viete, o aký štýl ide?

Ich domácnosť bude mať vždy dostatok financií, ale aj vzájomného porozumenia. Tento pár má prosto na to: veľký dom s výhľadom i harmonický život.

Pozrite si aj: Ste zemské alebo vzdušné znamenie? TAKTO si pritiahnete do života šťastie 

A čo Baran so Škorpiónom?

Poriadny krok vedľa! Obe znamenia patria medzi najextrémnejšie, najviac asertívne a sebavedomé - ani jeden si nenechá pre seba nič, ani jeden sa nebojí ísť do konfrontácie a obe znamenia rady dominujú. Aj keď majú obrovské srdcia, ich spoločný život bude pohroma.

 

Váhy s Levom budú dobrý pár pre život v spoločnej domácnosti. Ich domov bude šťastný. Každý z páru rád necháva svoju polovičku zažiariť a rovnako pôsobí ich spoločný domov aj na okolie. Dobrá voľba!

Pozrite si aj: Zistite, aké je vaše totemové zviera! Ovplyvňuje celý váš život

Baran sa vracia, tento raz s Kozorožcom

Totálne nemožný pár. Vo chvíli, keď za sebou zavriete dvere spoločného bytu, budete mať chuť sa pozabíjať. Ak vám to náhodou doteraz klapalo, čoskoro sa objaví mnoho vecí, na ktorých sa nebudete vedieť dohodnúť. Dve ambiciózne a tvrdo pracujúce znamenia sa navzájom privedú rýchlo do blázinca.

Pozrite si aj: Ktorej farby máte doma najviac? Pozrite sa, čo to o vás hovorí: Takýto ste človek!

Šťastný domov si však vedia vybudovať Býci s Rybami. Oba protiklady sa k sebe priťahujú a dokonca sa vynikajúco dopĺňajú. Býk bude držať Ryby pri zemi, zatiaľ čo Ryby pomôžu Býkovi otvoriť myseľ a uvoľniť sa.

 

Blíženci s Rakom to možno spolu zvládnu, ich spoločný život však nebude stabilný. Ich plány pre spoločný život i domácnosť vyzerajú ideálne, realita však bude omnoho zložitejšia. Život Raka sa točí okolo jeho domova - je orientovaný na rodinu, je hanblivý a má rád svoju rutinu. Blíženci sú zvyčajne presným opakom, preto sa s Rakom môžu cítiť ako v pasci.

Pozrite si aj: Pre TENTO dôvod je bývanie v bungalove zdravšie než v poschodovom dome

K Blížencom sa však ideálne hodí Baran. Ich domov bude šťastný, radi spolu budú experimentovať a hľadať to správne „korenie" života. Aj keď možno nestihnete doma tráviť spolu toľko času, vždy tam bude mnoho zábavy.

Pozrite si aj: PREMENA: Byt, ktorý je zrazu elegantný v každom detaile

Pod spoločnú strechu by sa však nemali sťahovať dva Levy. Lev je úžasné znamenie, ale len kým sa neocitne v jednej domácnosti či v izbe s iným Levom. Ambiciózny a charizmatický Lev prosto neznesie konkurenciu, len on môže byť „šéfom". Naopak, dvaja Vodnári budú dokonalým párom. Budú si totiž rozumieť tak dobre ako s nikým iným.

 

Blíženci a Býk sa však dokážu navzájom vystresovať tak veľmi, že to prosto klapať nebude. Aj keď si vedia navzájom mnoho ponúknuť, dokážu sa partnerovi dostať poriadne pod kožu, preto na toto spojenie pozor.

Pozrite si aj: Čo robí s vašou psychikou domácnosť v jemných tónoch? Budete sa čudovať!

Rovnako šialene dopadne kombinácia Blížencov s Pannou. Odlišnejšie znamenia ani nenájdete. Spontánnosť Blížencov ostro naráža na konzistenciu, plány, pravidlá a zoznamy, ktorými sa doma riadi Panna.

Pozrite si aj: Totálny hit v bývaní: Netradičné domčeky v prírode (FOTO)

Mnoho zábavy spoločne zažijú Baran so Strelcom. Zábava a smiech je u nich na každom rohu, žiť si spolu budú bezstarostne a obklopení dobrými priateľmi. Naopak, Býk s Levom sa takmer udusia vzájomnou žiarlivosťou. V tejto domácnosti nikdy nebude dostatok priestoru na relax a pohodu.

 

Rak s Býkom však vytvoria šťastný domov, pretože sú vynikajúcou dvojicou. Budú sa počúvať, budú k sebe lojálni a budú spolu zdieľať rovnaké pohľady na rodinu i na význam slova rešpekt. Omnoho menej sa bude dariť Vodnárovi s Rybami. Sú príliš odlišní, do značnej miery aj preto, že Vodnár je veľmi nezávislý.

Dokonalou kombináciou a zrejme tou najšťastnejšou je Rak so Škorpiónom. Sadnú si ako životní partneri, aj ako spolubývajúci. Jeden druhého dopĺňajú, pričom Rak je citlivý, jemný a rodinne orientovaný.

Pozrite si aj: Wau: Tieto návrhy architektov sú šialené! Chceli by ste ich vo svojom meste?

Škorpión je vášnivý, sebaistý a agresívny. Ale spoločne sa podporujú, nevyvolávajú žiarlivosť a obaja sú hlboko lojálni, pričom pre partnera urobia všetko na svete. Čo poviete, to znie ako dokonalá domácnosť!

Pozrite si v našej GALÉRII súhvezdia jednotlivých znamení!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia