Počúvajte, čo hovoria hviezdy: Zariaďte si ideálnu spálňu podľa vášho znamenia

Feng-shuei | 03.06.2019

Ako si usteliete, tak budete spať. Ale každé znamenie si potrebuje ustlať tak trochu inak, aby sa cítilo v posteli ako v siedmom nebi. Občas teda nie je v rámci dekorovania od veci počúvnuť, čo hovoria hviezdy.

Baran

Toto znamenie má rado svoje vnútorné dieťa, ale vládne mu planéta Mars. Preto sa bude cítiť dobre v spálni, kde ho ráno naštartuje trocha červenej farby. Hoci sa pre pokojnú spálňu červená až tak neodporúča, čo by ste nespravili pre spokojnosť barana?

Ostatní práve čítajú: Puklo vám srdce z Notre Dame v plameňoch? Toto sú najslávnejšie rekonštrukcie po zničujúcich udalostiach

Býk

Miluje zemné tóny aj preto, že sa rád spája so zemskou podstatou. Spálňa zariadená v príjemne zemitých a v svetlejších farbách bude pre neho vhodná na zaspávanie, vstávanie aj na relax.

 

Blíženci

Sú to kontaktné tvory, a tak im v spálni chýba priestor na počítač, tablet, televíziu. Nie vždy totiž na nich má partner čas a blíženci si pobyt v posteli radi spríjemnia napríklad aj sledovaním zábavných programov.

Ostatní práve čítajú: Videli ste už hipsterský byt? My áno!

Rak

Ich dominantou je mesiac a sú najcitlivejší zo všetkých znamení. Preto sa im hodí spálňa, ktorá je útulná, príjemná, pred posteľou majú koberec a na stene gobelín.

Ostatní práve čítajú: Okno od podlahy až po strop: Krásny výhľad a veľa slnka. Ale, aké má nevýhody?

Lev

Slnečné znamenie zverokruhu miluje (celkom logicky) slnko, takže svetlá spálňa je základom spokojnosti. Lev je pritom aj znamenie, ktoré rado podčiarkne svoju dôležitosť, a preto sa aj v spálni rado obklopí luxusnými materiálmi a predmetmi.

 

Váhy

Spálňa musí byť priestranná a dostatočne veľká, aby sa v nej dali vyvážiť všetky aspekty, ktoré váhy potrebujú. Svetlé a tmavé farby, dlažba a koberec, dosť svetla aj zatemnenie. Jednoducho, pri váhach platí, že nie protiklady, ale symbióza v spálni je to, čo ich pohladí.

Ostatní práve čítajú: Na návšteve v prepychovom sídle najbohatšej dynastie vo Florencii (VIDEO)

Škorpión

Je si vedomý najnovších trendov a rád im veci prispôsobuje. Pritom je tak trochu cholerik a zároveň detailista. Spálňa škorpióna musí byť štýlová, ale vždy uprataná a nie preplnená, ale svieža.

Ostatní práve čítajú: Kam sa uchýli kráľovná, keď je unavená životom a túži po súkromí? (FOTO)

Strelec

Je to dobrodruh, ktorý sa nerád necháva zväzovať. Preto v spálni tohto znamenia dobre padnú obrazy z ciest, suveníry, ktoré mu dajú na známosť, že je tak trochu stále spojený s jeho zážitkami. Ani motivačné citáty nad čelom postele nie sú zlou dekoráciou.

 

Kozorožec

Sú to klasici, ktorí si potrpia na posteľ, ktorá patrila ich babke alebo na svietenie, ktoré podedili po mame. Majú radi klasické vzory, kovania, materiály a ak si aj spálňu zariadia moderne, bude to s dôrazom na predmety vysokej hodnoty nie finančnej, ale citovej či estetickej.

Vodnár

Vládne mu Urán, takže vodnári sú často náladoví, ale aj hraví. V spálni by mali mať ráno dostatok rôznorodých stimulov, ktoré ich naštartujú, inšpirujú, nakopnú, aby nemali pocit, že každé ráno začínajú vždy rovnakú rutinu.

Ostatní práve čítajú: Takto to dopadne, keď si byt zariaďuje muž sám... bez ženy!

Ryby

Rady si interiér spálne prispôsobia vlastným predstavám, takže pre nich bude najlepšia spálňa podľa ich snov a nie tá z katalógu. Farby obľubujú ako pastelové, tak aj modré.

Tak čo, trafili sa hviezdy? Štýlové spálne si určite pozrite aj v našej GALÉRII.

Autor: Marcos

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia