Viete si predstaviť mentolovú kuchyňu?

Kuchyne | 16.04.2019

Zelená farba má takú energiu, že aj pri varení pre 5-člennú rodinu za predpokladu, že nemáte žiadne suroviny, budete pokojné a šťastné.

A špeciálne svetlá mentolovo zelená farba, ktorá doslova dýcha sviežosťou a čistotou, má v sebe čaro, ktoré sa len tak ľahko neopozerá. Stačí totiž zmeniť doplnky - a kuchyňa úplne zmení atmosféru! Presvedčte sa o tom aj v GALÉRII!

Aj by ste zvážili možnosť mentolovej kuchynskej linky, no nie ste si istí odtieňom? Svieža zelená je naozaj ťažký oriešok! Ak si nevyberiete správne, kuchyňa bude pripomínať skôr zmrzlináreň než útulný domov. Preto si farebnú voľnu najprv otestujte na niečom, čo sa dá pomerne ľahko zmeniť - na stenách.

S kráľovnou všetkých farieb - s čiernou
Prirodzená kombinácia je asi mentolová s bielou. No aj s opačným extrémom - s čiernou farbou vyzerá fantasticky! Tenké mosadzné línie na úchytkách a lištách jej dávajú dokonca luxusný nádych.

Prečítajte si aj: 5 tipov, ktoré nesmú chýbať na správne wellness bývanie

S najčistejšou zo všetkých farieb - s bielou
Ozajstnou siamskou dvojicou je však kombinácia mentolovej a bielej. Takto vznikne skutočne svieži, priestranný interiér, ktorý vyzerá mladistvo, ľahko, jednoducho a nikdy nie unavene. Ideálne je skombinovať tieto dve farby ešte so zlatými doplnkami alebo so žltým druhom dreva.

Nevynechajte svieže mentolové kuchyne v galérii pod článkom!

Autor: ZuzanaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia