KitchenAid oslavuje sté výročie limitovanou edíciou robota prémiovej rady Artisan

Kuchyne | 10.06.2019

Mlhavo modrý robot 5KSM180 Artisan je inšpirovaný jedným z prvých kuchynských robotov, ktoré americká značka KitchenAid predstavila. Nie je to len design, ale aj um, ktorým si vás Artisan získa. Ide totiž o prvého kuchynského robota na svete.

Limitovaná edícia ponúka jedinečné rysy, ktoré zahŕňajú dobovo inšpirované logo KitchenAid, originálne prevedenie misy v bielej keramickej variante s vrubkovaným povrchom v tvare šálky o objeme 4.8l, ktorý dokáže spracovať až 1 kg polohrubej múky a 12 vaječných bielkov, ale tiež tradičný kryt motoru, ktorý oslavuje 100 rokov značky KitchenAid.


Rovnako ako ostatné rady aj tento mlhavo modrý variant je vybavený celokovovou konštrukciou a tichým a výkonným 300W motorom s desiatimi rýchlosťami od 58 do 220 ot/min.

Roboty KitchenAid využívajú planetárny systém mixovania. Činnosť robotu je rotačný a navyše sa rotačne pohybuje ako šľahacia metla, tak hnetací hák a plochý šľahač.

Limitovaná edícia kuchynských robotov KitchenAid Artisan 180 je k dostaniu za 899 euro u oficiálneho distribútora na www.kitchenaid.cz.    


Platená reklama

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia