Dizajnové kúpeľne: Iba pre odvážnych?

Kúpeľne | 11.11.2015

Krása vecí vás neopustí ani v kúpeľni. Pôsobenie dizajnu nepozná hranice a dostane sa do každého kúta domácnosti napriek vašej nevôli. Ak zveríte riešenie kúpeľne kúpeľňovému štúdiu, nestihnete sa čudovať nad ich návrhmi v dobrom zmysle slova.

Rozpočet navyše
Pri zariaďovaní domácnosti si niektorí majitelia nehnuteľnosti vyhradia rozpočet aj na bytového architekta. Zverenie interiéru do profesionálnych rúk prinesie vždy svoje plody. Domácnosť získa kompaktný vzhľad a osobnosť svojich obyvateľov. Kúpeľňa tvorí súčasť celku a napriek jej rozlohe a účelovosti by sa nemala zaobísť bez originálneho prístupu.

S dotykom luxusu
Čím kúpeľňu odlíšiť od jej tuctových predchodkýň? Možností sa ponúka hneď niekoľko. Charakter priestoru skúste povýšiť na základe ušľachtilého materiálu. Skúste do kúpeľne infiltrovať mramor a presvedčíte sa z vlastnej skúsenosti, ako rýchlo sa dá postarať o dotyk luxusu. Krištáľový luster sa stane korunou vašej iniciatívy.

Najmä pre extrovertov
Hlavnou zásadou je nezľaviť zo svojich nárokov. Výrazné akcenty korešpondujú najlepšie s extrovertnými jedincami. Výrazný grafický vzor na podlahe v kombinácii s jednoduchým zariadením nie je pre každého. Ako výrazný model šiat nedokáže nosiť každá žena, aj vydať sa odlišnou cestou v rámci vzhľadu domácnosti si žiada silné sebavedomie.

 
Nadzmyslové zážitky
Talianski výrobcovia ohurujú svojím sortimentom a posúvaním hraníc dizajnu rok čo rok celý svet. Nechajte sa voľne uniesť ich ponukou, aby ste zistili, že bez výkvetu z mekky dizajnu si neviete predstaviť svoj život. Sofistikované tvary, inteligentné riešenia a spoľahlivý materiál s vami nadviažu kedykoľvek vnútorný dialóg. V praxi zistíte, že to naozaj funguje.

Hodná publikovania
Kúpeľne s vysokou estetickou hodnotou síce výdatne pošteklia vašu peňaženku, ale na druhej strane sa stanú fotogenickým objektom hodným publikovania v časopise. Potreba ukážkovo dizajnovej kúpeľne nevzniká z rozmaru. Nadväzuje na prehľad a záujem o svet priemyselného dizajnu. Nepoľavujte z vysoko nastavenej latky, máte naše uznanie a podporu.

Trendová kúpeľňa sa postará v príbytku o príjemnú atmosféru

Autor: Katarína

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia