FOTOinšpirácia: Keď je toaletný papier súčasťou dizajnu...

Kúpeľne | 22.07.2019

Väčšina z nás má v panelákoch malé kúpeľne, v ktorých sa ráta každý ušetrený centimeter. Vedeli ste, že toaletný papier nemusí byť na oštaru, ale môžete ho využiť ako súčasť dekorácie? Inšpirujte sa u nás!

Prečítajte si aj: Túžite mať strom v obývačke?

Použite toaletný papier dvakrát!
Všetci vieme, na čo slúži toaletný papier a na veky vekov mu bude prislúchať táto funkcia. To je v poriadku. Často ich však nemáme, kde skladovať, pôsobia ako päsť na oko a neraz kazia dojem z moderných kúpeľní a vytvárajú atmosféru skladiska. A teraz si predstavte, že ich nemusíte schovávať do skriniek alebo do iných miestností, ale môžete ich využiť ako súčasť kúpeľňovej dekorácie!


Priznaná papierová rúrka
V architektúre je v poslednej dobe trend okrem schovávania vecí ich priznávanie. Či už si vytvoríte v kúpeľni strom a toaletný papier povešiate na jednotlivé konáre, ktoré budú pôsobiť ako púčiky, alebo si na stene vytvoríte veľký tanier, na ktorý poskladáte jeden toaletný papier za druhým a získate dokonalé puzzle.

Prečítaje si aj: Zariaďte si doma tmu: Má liečivé účinky!

Odhoďte konvencie
Pre mnohých z vás je to možno odvážna predstava, ale ak chcete docieliť vo svojej kúpeľni niečo nové, nevídané, svieže a navyše praktické, odporúčame odhodiť predsudky a pozrieť si aspoň fotoinšpirácie, ktoré vás presvedčia, že je to celkom dobrý nápad


Keď sa móda snúbi s praktickosťou
Veľmi často sa stretávame s tým, že veci, ktoré sú moderné a dizajnové, zároveň neplnia funkciu praktickosti. To pri WC trende absolútne neplatí! Táto dekorácia vám umožňuje vytvoriť si obrovskú zásobáreň toaleťákov, takže vám nikdy nebudú chýbať, keď ich budete práve potrebovať. :-)

Vstúpte do našej veľkej galérie a inšpirujte sa, ako je možné ľahko a vkusne zakomponovať toaletné papiere do vašich kúpeľní.

Autor: ZuzanaFocus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia