Zabudnite na chrómové vodovodné batérie: Dnes sú moderné tieto 2 farby!

Kúpeľne | 07.06.2019

Aj keď vodovodné batérie často prehliadame, je to doplnok, ktorý dodá vašej kúpeľni i kuchyni absolútny cveng.

Kúpeľňové batérie už nie sú len v klasickom chrómovom vyhotovení. Dnes si môžete vybrať kúsok, ktorý je presne na mieru. Čisto biele a čierne batérie sú novinkou, ktorá predstavujú pútavý detail vašej kúpeľne. Na trhu je niekoľko výrobcov, ktorí majú tieto „farebné" batérie vo svojom portfóliu. Tak sa nechajte zlákať.

Prečítajte si aj: Chcete rodinný dom, ale máte málo peňazí? Aj pre vás existuje východisko!

Dokonalá belosť

Biela je synonymom čistoty, čo je hlavné očakávanie od kúpeľňe. Batéria v bielom vyhotovení zintenzívňuje pocit hygieny a nádherne ladí s bielou keramickou sanitou. Batériu s elegantnými tvarmi decentne dopĺňajú chrómové prvky.

 

Hladká povrchová úprava dodáva hodvábny lesk a zaručuje, že biela zostane bielou dlhé roky. Kolekcie obsahujú umývadlovú, vaňovú a sprchovú batériu aj podlahovú k solitérnej vani, a to všetko v úspornom pákovom vyhotovení.

Prečítajte si aj: Zabudnite na tehlové domy: TOTO je najkvalitnejší materiál

Univerzálna voľba

Biela batéria je vhodnou voľbou, ak uprednostňujete jednoduchú a minimalistickú kúpeľňu, v ktorej dominuje najmä biela a neutrálne tóny. Výborne kontrastuje s prírodnými materiálmi - drevom a kameňom, ktoré zdôraznia belosť batérie. Biela batéria je univerzálnou voľbou, ktorá vyhovuje každému interiérovému štýlu. A skvelé je, že na bielej nie je viditeľný vodný kameň...

Prečítajte si aj: Pozor: Toto sa stane, keď nebudeme mať v meste dostatok stromov

Chcete radšej čiernu?

Komu nevyhovuje biela batéria, toho určite očarí matná čierna batéria, ktorá sa krásne vyníma v modernej aj v tradične zariadenej kúpeľni. Budete mať bezkonkurenčne originálnu kúpeľňu. Čierna výrazne kontrastuje s bielou sanitou, čo pôsobí odvážne a výnimočne. Ak chcete ešte šokujúcejší výsledok skombinujte čiernu batériu s čiernou sanitou. Dokonale dramatický vzhľad kúpeľne podporí i hranatý dizajn batérie.

 

Údržby sa nebojte

Čierne i biele batérie jednoducho čistite jemnou mydlovou vodou a následne jemne osušte, aby na nich neostávali šmuhy od vody. Vyhýbajte sa používaniu abrazívnych čistiacich prostriedkov alebo silných chemikálií, ktoré môžu poškodiť ich povrch. Na leštenie používajte handričku z mikrovlákna.

Vodovodné batérie nemusia byť nuda. Presvedčte sa o tom v našej GALÉRII!

Autor: Radomír

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia