Už nikdy viac obyčajná vaňa! Keď zbadáte týchto 7 druhov, odpadnete!

Kúpeľne | 10.07.2019

Vaňa je synonymom relaxu a my vám dokážeme, že je to skutočne tak!

Nič lepšie nesymbolizuje relax v kúpeľni ako pohodlná a priestranná vaňa. Zabudnite na štandardné rozmery, tieto vane posunú váš zážitok z kúpeľa na úplne inú úroveň. Po náročnom dni si nemôžete dopriať nič lepšie...

Ostatní práve čítajú: 3 čistiaci pomocníci, ktorí nesmú v kuchyni chýbať

Vaňa pre kráľovnú

Vaňa v podobe otvorenej lastúry nesie meno najtajomnejšej ženy histórie - Kleopatry. A počas leňošenia v obrovskej vani s perleťovým vnútrom sa stopercentne budete cítiť ako kráľovná. Mierne uzatvorený tvar vane vás dokonale odizoluje od vonkajšieho sveta.

 

Na vlnách relaxu

Anglické štúdio Splinter navrhlo elegantnú vaňu Vessel z uhlíkových vlákien, ktorá pripomína člen. Hoci s ňou ďaleko neodplávate, kúpeľ si vychutnáte do poslednej kvapky. Vaňa je jednou stranou opretá o stenu, takže trochu pripomína hojdaciu sieť. Jej elegantný vzhľad umocňuje štíhla stojanová batéria.

Ostatní práve čítajú: KitchenAid oslavuje sté výročie limitovanou edíciou robota prémiovej rady Artisan

Kamený čln

Skutočný čln už pripomína extravagantná vaňa od talianskeho návrhára Antonia Lupi. Je celá z kameňa, preto počítajte nielen s vyššou hmotnosťou, ale aj s cenou, ktorá je okolo 75 tisíc dolárov.

Ostatní práve čítajú: Kuchyne: Je lepšia svetlá pracovná doska alebo tmavá?

Vaňa so sprchou v tvare hada

Ak máte radi „zvierací" dizajn, potom vás nadchne vaňa Jumamba. Vyrobili ju z jurského mramoru a ručne opracovali do dokonalého tvaru - hada. Hadia hlava je vlastne sprchovacou hlavicou a na zemi pred ňou je sprchovacia vanička. Priestorovo úsporný kúsok 2 v 1 je ideálny do modernej kúpeľne.

 

Vaňa z kryštálu

Talianska firma Baldi ponúkla na trh výnimočný kúsok - vaňu z jediného kusa najčistejšieho bieleho kryštálu. Na prvý pohľad vyzerá ako masívny kus ľadu a voda v nej pripomína priezračné jazierko. Cena je, samozrejme, vysoká - asi 530 tisíc libier.

Ostatní práve čítajú: Históriu dizajnu kuchynských robotov začali písať v USA

Sklenená kráska

Atraktívna luxusná vaňa z číreho skla je dielom talianskej firmy Glass Idromassaggio. Je určená všetkým milovníkom relaxu, ktorí hľadajú pútavý stredobod svojej kúpeľne, pretože napriek použitému materiálu je neprehliadnuteľná.

Ostatní práve čítajú: Revolúcia v kuchyni: Preskleným kuchynským skrinkám odzvonilo!

Jin a Jang vaňa

Neobvyklá vaňa pre dvoch vnáša do kúpania nádych romantiky. Skvelá pre zaľúbené a manželské páry, ktoré sa od seba nedokážu vzdialiť ani na minútu. Môžete si v nej užiť akustickú vlnovú masáž i svetelnú terapiu.

Inšpirujte sa v GALÉRII úžasnými vaňami.

Autor: Radomír

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia