Augustové číslo časopisu Lepšie Bývanie je vonku! Získajte s ním poukážku na nákup doplnkov a nábytku!

Môj byt | 29.07.2019

Lepšie Bývanie vychádza so skvelou predplatiteľskou akciou! Stačí si predplatiť magazín a 50 € poukážku na nákup v e-shope bighome.sk dostanete grátis. Viac informácií nájdete v augustovom vydaní.

Pre dieťa je jeho izba miestom, kde oddychuje, hrá sa aj učí. Ako ju zariadiť, aby dokázala naplniť všetky jeho potreby? Prečítajte si našich 12 rád, vďaka ktorým bude izba vášho dieťaťa nielen štýlová a moderná, ale aj funkčná.

 

Počuli ste už o výchove v štýle montessori? Známy dizajnér Michal Skrak v tomto štýle zariadil detskú izbu, vďaka ktorej si bude váš poklad rozvíjať kreatívne myslenie či fantáziu.

 

Nestarnúci námornícky štýl! Viete, ako jednoducho si dokážete vytvoriť prímorskú atmosféru v byte počas leta aj vy? Stačí len využiť správne farby a doplnky! Prezradíme vám, ktoré to sú.

 

Vybrali sme sa na zaujímavé návštevy. Predstavíme vám byt zariadený v modernom vidieckom štýle, ktorý dýcha minimalizmom.

 

Uchvátil nás aj netradičný byt svetoznámeho umelca Luka Brase. Zistite čím je jeho byt výnimočný!

 

Ani v augustovom vydaní nechýbajú kreatívne nápady od našich čitateľov. Tentoraz na tému originálne letné dekorácie. Vyrobte si s nami krok za krokom romantickú krhličku, makramé držiak, závesnú vázičku a iné.

 

Ak sa chystáte zaskliť balkón alebo lodžiu, dozviete sa, čo všetko budete potrebovať a na čo nezabudnúť.

 

Kúpiť si ho môžete aj online TU!

Autor: Redakcia LB

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia