Kozorožci sú v živote odsúdení na úspech: Aká domácnosť ich bude robiť šťastnými?

Môj byt | 09.08.2019

Inšpirujte sa povahou kozorožcov a zariaďte si interiér nadčasovo!

Chcete si zariadiť praktické a rozumné bývanie? Uprednostňujete funkčnosť pred ozdobnosťou? A máte veľké životné ambície? Tak to by ste sa rozhodne mali inšpirovať bývaním kozorožcov. Toto znamenie to má vpísané vo hviezdach a je odsúdené na úspech.

Pozrite si aj: 6 úžasných a lacných nápadov čím lemovať svoj záhon s kvietkami

Nie, nemusíte byť kozorožcom, aby ste si užívali výhody tohto znamenia. Je však pravdou, že práve ľudí narodených v tomto zaujímavom znamení priťahuje realizmus a vždy stoja nohami pevne na zemi. Užitočné i praktické vlastnosti, ktoré im neuberajú ani potrebné pohodlie. O kozorožcoch je známe, že vedia spraviť kariéru a často ich nájdeme na rôznych vysokých pozíciách.

 

Aká je však domácnosť kozorožca?

Ak s nejakým bývate, iste viete, že sú veľmi realistickí. Majú okolo seba radi premyslene usporiadané a navrhnuté veci, volia triezvosť pred prílišnou vycibrenosťou. Samozrejme, že tento strohý štýl na niektorých ľudí pôsobí až fádne, ale s trochou nápadu a vtipu je možné aj do obydlia kozorožca vniesť pár zaujímavých prvkov.

Pozrite si aj: Meghan je šialená! Začala rekonštrukciu a minula na ňu 2,4 milióna (FOTO)

Pravdou však je, že kozorožec nesiahne po pestrých farbách, nepoužije ich veľké množstvo a rovnako striedmo sa bude správať aj k vzorom, k módnym výstrelkom či čomukoľvek netradičnému vo svojom okolí.

Pozrite si aj: Zostavte si efektívny nákupný zoznam: Funguje a šetrí peniaze

Farebná škála

Kombinujte zemité farby. Farebná škála kozorožca pracuje s hnedou, čiernou a s tmavošedou. Tieto pomerne tmavé farby sa vynikajúco kombinujú s bielou, pričom vznikne zaujímavo pôsobiaci interiér. Áno, aj bez výraznej farebnej škály môžete zapôsobiť!

 

Pri materiáloch opäť ostávame v prírode. Hlavným prvkom bude drevo vo všetkých jeho podobách. Ide totiž nielen o farbu, ale aj o štruktúru a pôvod tohto materiálu. Kozorožci obzvlášť milujú kombináciu dreva a prírodnej kože a túžia mať doma aspoň jeden originálny kúsok, napríklad kreslo s koženým čalúnením.

Pozrite si aj: Žiadne obchody, žiadne míňanie peňazí: TAKTO si vyrobíte krásne ozdoby z obyčajného papiera!

Stále však ostávame v prírodných tónoch

A platí aj pre vône a doplnky. Prezradíme vám, že ak chcete potešiť kozorožca, prevoňajte okolie vanilkou. Vzduch tiež osviežte kvalitnými esenciálnymi olejmi, pokojne môže ísť o mošus či cédrové drevo.

Pozrite si aj: Domácnosť bez tohto doplnku nie je ani domácnosť!

Náš tip: Ústrednou miestnosťou v byte je v tomto prípade spálňa. Ak sa niekde nechá kozorožec rozmaznávať, tak to bude posteľ, na kvalitný odpočinok a spánok si potrpí.

Poznávacím znamením domácnosti s kozorožcom sú aj jeho živí - zelení obyvatelia. Rastliny prosto nemôžu chýbať a sú vynikajúcim darčekom (nielen) do domácnosti kozorožca.

Inšpirujte sa v našej GALÉRII ideálnym bývaním pre kozorožca. Ak vás zaujíma niečo viac o tomto znamení, pozrite si aj VIDEO.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia