Dámy v znamení Kozorožca majú prehľad i štýl: Toto sú veci, ktoré musíte mať v byte

Môj byt | 13.08.2019

Mať po svojom boku ženskú zástupkyňu znamenia Kozorožca je pre každého muža výhrou! Prečo?

Ak sa chystáte zariaďovať spoločné bývanie, môžete sa tešiť na príjemnú a útulnú domácnosť, v ktorej bude všetko fungovať - a navyše s patričnou dávkou štýlu.Znamenie Kozorožca patrí medzi praktické znamenia, ktoré sa o seba vedia dokonalo postarať. Platí to aj pre nežnejšie zástupkyne Kozorožcov.

Ostatní práve čítajú: Poznáme to všetci: Škaredé, plastové dvierka od stúpačiek - TAKTO ich zamaskujete

Sú trpezlivé a vytrvalé, nakoniec vždy dosiahnu svoj cieľ. To, čo poteší ich partnerov aj najbližšie okolie, je ich trpezlivosť. Napriek tomu sú tieto dámy veselými spoločníčkami s inteligentným a s pohotovým zmyslom pre humor. Ako sa to však prejaví v ich domácnosti?

 

Dôraz je na jednoduchosti

Domácnosť by nás nemala zaťažovať, to je heslo Kozorožcov. Jej zariaďovanie môžete naplno prenechať tomuto znameniu. Navrhne praktické riešenia, zladí jednotlivé prvky a vytvorí harmonické prostredie ovládané hlavne prírodnými prvkami.

Ostatní práve čítajú: Fúj! Toto je zoznam chorôb, ktoré môžete dostať z vášho záchoda

Láska k zelenej

Kozorožci milujú rastliny, najmä tie zelené. V ich domácnosti ich prosto nájdete vždy. Sú dôležitým prvkom, prinášajú radosť a život do interiérov, zároveň však nevyžadujú toľko starostlivosti ako zvieratá.

Ostatní práve čítajú: Chceli by ste okno v kúpeľni, ale odrádza vás rosenie a zahmlievanie? Máme riešenie!

Praktické pohodlie

Funkcia je vždy na prvom mieste, neznamená to však, že by si žena v znamení Kozorožca nevedela užívať pohodlie. Potešíte ju zakomponovaním relaxačných prvkov do inak striedmo praktického nábytku. Čo takto ju prekvapiť kreslom, ktoré sa jediným dotykom premení na masážne?

 

Náš tip: Odpočinok je pre Kozorožcov veľmi dôležitý. Prvou miestnosťou, ktorú budete zariaďovať v domácnosti, by preto mala byť spálňa. Nezabudnite na žiadny z dôležitých prvkov pre zdravý spánok od kvalitnej postele, cez nastaviteľný rošt až po zatemňovacie závesy.

Ostatní práve čítajú: Určite to robíte zle: Správne vetrať v kúpeľni je potrebné TAKTO často

Držte sa jej pravidiel

Pravidlá, podľa ktorých funguje jej domácnosť, dávajú zmysel. Môžete však byť až nemilo prekvapení, keď bude vyžadovať ich striktné dodržiavanie. Neodporujte jej, ak bude všetko tak, ako chce, máte istotu, že veci budú fungovať, ako majú.

Ostatní práve čítajú: Revolúcia v kuchyni: Preskleným kuchynským skrinkám odzvonilo!

Hľadáte darček pre svoju „Kozorožkyňu"?

Hľadajte niečo z dreva, bambusu alebo z prírodnej kože. Pokojne investujte do kvalitného diára či zápisníka, rozhodne ho využije na maximum.

To pravé bývanie pre Kozorožcov nájdete v našej GALÉRII. Viac o tejto povahe zistíte vo VIDEU.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia