Bez čoho nemôže muž STRELEC žiť vo svojej domácnosti? Sú to dve veci

Môj byt | 26.08.2019

Poznáte tajné priania Strelcov? My, veru, áno!

Poznáte muža narodeného v zimnom znamení Strelca? Áno, aj keď svoje narodeniny oslavujú v chladných mesiacoch, vo svojom vnútri sú títo muži poriadne ohniví! Odráža sa to aj v spôsobe, akým bývajú. Ak sa preto chystáte zariaďovať bývanie Strelcovi alebo s takým budete bývať, počítajte s niekoľkými prekvapeniami.

Pozrite si aj: Mreže na oknách sú totálnym hitom: Neveríte? Presvedčte sa!

Muži narodení v znamení Strelca oslavujú svoje narodeniny od 23. novembra až do 21. decembra. Napriek tomu, že ide o najtmavšie a neraz poriadne pochmúrne obdobie roka, sú muži - Strelci veselí a neposední. Príliš výrazné a sýte farby vo svojom okolí nemajú preto veľmi radi. Čo poviete, toto ste možno o svojom Strelcovi netušili.

 

Strelci sú tiež veľmi spoločenskí, čo sa odráža aj v ich bývaní. Domácnosť muža - Strelca môže na prvý pohľad pôsobiť pomerne chladne. Je to spôsobené jeho obľubou v chladnejších odtieňoch v interiéroch. Rozhodne by sme však boli poriadne ďaleko od pravdy, ak by sme sa farebnými tónmi dali odradiť.

Pozrite si aj: Dodržte toto 1 pravidlo a váš domov nebude ani ženský, ani mužský: Bude úžasne vyvážený

Ak sa totiž obzriete bližšie, okolo Strelca je všetko pripravené na zábavu. Áno, Strelci sú veľmi spoločenskí a preto, ak môžu zariaďujú svoje okolie presne v tomto duchu. Vyhovujú im veľké priestory, miestnosti s dostatkom miesta na pohyb ale aj ich obľúbené kúsky nábytku.

Pozrite si aj: TAKTO najrýchlejšie odstránite nehody na pohovke, stoličkách a čalúnení

Masív musí byť

Čím väčší priestor, tým viac možností ako efektne umiestniť masívny nábytok bez toho, aby pôsobil zaťažujúco. A presne toto muž - Strelec potrebuje. Rozľahlú pohodlnú pohovku, na ktorú sa zmestí s celou rodinou alebo s množstvom priateľov, ktorí chodia neustále na návštevu, oslavy či stretnutia.

 

Okolo vystaví všetky svoje suveníry z dovoleniek, výletov i služobných ciest - je totiž ich vášnivým zberateľom. Ak to nepreženie, budú tieto originálne bytové doplnky pôsobiť veľmi harmonicky a zaujímavo.

Pozrite si aj: Máte doma škrečka, morča či zajaca? Zabudnite na neporiadok z pilín a podstieľky

Náš tip: Muž - Strelec nie je milovníkom upratovania, prach z poličiek nebude rozhodne utierať s vášňou, preto by mal svoju domácnosť zariadiť tak, aby vyžadovala čo najmenej údržby.

Pozrite si aj: Výstredný herec Robert Downey Jr. žije v mlyne: Takto ho prerobil!

Keď si muž - Strelec vyberá bývanie (ale hoci aj priestory pre svoju firmu či ateliér), bude hľadať veľké priestory a vysoké stropy. To mu dáva pocit voľnosti, ktorú neustále potrebuje. Keďže sa nezľakne žiadnej adrenalínovej činnosti a neraz bláznivých nápadov, nebude spolužitie s ním jednoduché.

 

Na druhej strane pokojné znamenia na ňom ocenia jeho schopnosť dobre spať. Do spálne by si preto mal dať muž - Strelec veľkú, ideálne masívnu pohodlnú posteľ, kde môže nabrať sily do svojich ďalších dobrodružstiev a na cesty.

Inšpirujte sa zariadením pre Strelca v našej GALÉRII. Vo VIDEU sa dozviete o tejto povahe niečo viac!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia