Žena STRELEC má oheň v srdci, ale v akom domove sa bude cítiť naozaj šťastne?

Môj byt | 27.08.2019

Ako by najradšej bývala žena v znamení Strelca?

Dobrodružné, zvedavé a veselé, presne tak by sa dali označiť ženy narodené v znamení Strelca. Tiež takú poznáte alebo dokonca medzi ne patríte? Podľa tohto ohnivého a zábavného znamenia si môžete zariadiť príjemné bývanie prakticky kdekoľvek, stačí pár jednoduchých krokov!

Pozrite si aj: Ak máte radi prírodu, toto neprežijete! Inšpirujte sa kúpeľňami, ktoré dýchajú zeleňou

Ak by ste hľadali v zverokruhu ženu, ktorá rada prekračuje svoje fyzické hranice, rada cestuje a športuje, odporúčame rozhodne pozerať na ženy narodené v poslednom mesiaci roka a v poslednej dekáde novembra. Áno, sú to Strelkyne - zvedavé a bystré s ohňom v srdci.

 

Vo svojom živote hľadajú veľa dobrodružstiev, tiež však rady snívajú, odhaľujú tajomstvá a žiadna duchovná veda pred nimi neostane utajená. Strelkyne sú prosto také, bádajú a skúmajú, pokojne aj ezoterické či pre mnohých inak záhadné a neuchopiteľné veci.

Pozrite si aj: Umývadlá na vysokej nohe nie sú vôbec zlý nápad!

Prejavuje sa to naplno aj v ich bývaní. Ak sú veľa na cestách, snažia sa, aby ich ich domácnosť neťažila. Preto ju nájdete zariadenú iba skromne. Keď však príde chvíľa, aby sa usadili nastálo, premenia svoje bývanie na miesto plné spomienok, vášne i vzrušenia, ktoré na cestách nazbierali.

Pozrite si aj: FOTOinšpirácia: Keď je toaletný papier súčasťou dizajnu...

S vetrom vo vlasoch

Na cestách či doma, Strelkyňa potrebuje svoj vlastný priestor, voľnosť a slobodu. V jej domácnosti nikdy nebudú panovať prísne pravidlá, hoci by sa o to aj niekedy snažila. Prosto ju príliš zväzujú. Domácnosť si radšej zariadi tak, aby mala čas i miesto na koníčky, športy, ale aj na stretnutia s priateľmi. Najlepšie s takými, ktorí s ňou zdieľajú rovnaké nadšenie pre mystickosť a tajomno.

 

Táto zvláštna povahová zmes sa vyvažuje striedmym spôsobom bývania. Nábytok v domácnosti Strelkyne je zvyčajne jednoduchý a rozhodne praktický. V tomto duchu sa nesú aj hladké línie s jednoduchou starostlivosťou.

Náš tip: Ak vyznávate túto filozofiu bývania, poobzerajte sa po vstavanej stene alebo po multifunkčnom nábytku.

Pozrite si aj: Aj vy máte dilemu, kam zavesiť uteráky v kúpeľni? Skúste týchto 5 miest

Svoje spomienky môžete uchovávať v digitálnych rámčekoch alebo fotokolážach v rafinovaných rámčekoch na stenách. Nezabúdajte, ak radšej trávite čas spoznávaním krás sveta, dbajte prísne na to, aby ste domácnosť a priestory okolo seba nezapratali nábytkom, dekoráciami ani ďalšími zbytočnosťami. Budú vás zbytočne ťažiť, obmedzovať a času na ich upratovanie aj tak nebudete mať pri svojich koníčkoch dostatok.

V našej GALÉRII sa môžete inšpirovať bývaním pre strelcov a vo VIDEU si zase o tejto povahe vypočujete viac.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia