Jój, dámy, dávajte si pozor na toto znamenie: Flirty má totiž v krvi!

Môj byt | 26.09.2019

Toto znamenie bude flirtovať ako divé, má však aj jednu veľkú výhodu. Má neuveriteľný cit pre zariaďovanie interiéru, takže nad ním ešte nelámte palicu.

Ako býva muž narodený v znamení Váh?

Neodolateľne!Neveríte? Váhy sú znamenie, na ktoré by si všetky ženy rozhodne mali dať pozor. Muži zrodení pod týmto znamením milujú flirty i ľahké zvádzanie a vďaka svojej charizme dokážu ženu zviesť hoci aj úsmevom. Rovnako príjemne ako v ich prítomnosti sa však budete cítiť aj na miestach, kde si tento muž vytvoril svoj jedinečný domov. Tak poďme k nemu nazrieť.

Prečítajte si aj: Tento štýl nie je pre každého: Miestami drsný, chladný, ale vždy elegantný (FOTO)

Váhy sú na jednej strane váhavým, ale zároveň aj rozvážnym znamením. Práve muž v znamení Váh miluje vyváženosť, spravodlivosť a harmóniu vo všetkých aspektoch svojho života. Je to zrejme preto, že pre svoju váhavosť nedokáže dosiahnuť všetky z týchto vecí naplno.

 

Zatiaľ čo v ľúbostnom živote mu to spôsobí poriadne komplikácie, treba povedať, že pri zariaďovaní svojej domácnosti je omnoho úspešnejší.

Prečítajte si aj: Učte sa od majstrov: Toto sú najkrajšie hotelové kúpeľne, chcete takú aj vy?

Má to v krvi

Áno, dokáže okolo seba vytvoriť jednoduché, príjemné a esteticky zaujímavo pôsobiace prostredie. Prejavuje záujem o krásu, trendy i umenie a pri každej príležitosti sa snaží práve tieto veci pretaviť aj do interiérov, v ktorých trávi čas.

Prečítajte si aj: Chcete bývať ako kráľovná, hoci máte len panelákový byt? S týmto štýlom sa to dá

Na druhej strane miluje poriadok a dobrú organizáciu, čomu sa musia podriadiť všetci členovia domácnosti. Ak nemá po svojom boku ženu, ktorá zdieľa rovnakú vášeň pre upratovanie a správne zorganizovanie nábytku, doplnkov, farieb i vzorov, bude neustále nešťastný a s pocitom nenaplnenia.

 

Tušili ste?

Zaujímavosťou je, že zatiaľ čo Pannám by sa dobre bývalo vo švédskom Štokholme a Škorpiónom v exotickom Tokiu, podľa astrológov by sa typický muž v znamení Váh mal usadiť v Prahe. Tá mu vraj poskytne najviac harmónie a energie, ktorú potrebuje.

Prečítajte si aj: Inšpirujte sa našimi babkami: Vintage je opäť v móde!

Náš tip: Muž v znamení Váh by mal posilňovať svoju kreativitu a zbierať umelecké predmety. Týmto smerom ho to prirodzene aj ťahá, zabaví sa aj na balete, v divadle či v galérii.

Prečítajte si aj: Chceli by ste bývať v barndomíniu? Ide o nový štýl bývania, pre ktorý by ste sa upísali aj diablovi!

Asi neprekvapíme, ak spomenieme, že medzi slávne Váhy patrili Gándhí, Oscar Wilde, John Lennon, Michael Crichton, Eminem či Will Smith. Skutočne inšpiratívna spoločnosť.

 

Hor sa zariaďovať domácnosť

Hlavným pilierom bude multifunkčný nábytok s čistými a s jednoduchými líniami, čo zabezpečí, že bude rovnako praktický ako aj lahodný pre vaše oči. Základné farby Váhy rady kombinujú s výraznými doplnkami alebo so solitérmi. Medzi takéto solitéry rozhodne patria lampy - prvok, na ktorý nedajú dopustiť. A oprávnene. Starožitnú či vintage lampu skutočne možno považovať za ozdobu každého interiéru.

Prečítajte si aj: Ošumelé a tuctové vodovodné batérie sú OUT: Pozrite na tieto 3D nádhery

Z materiálov má najobľúbenejšie sklo a meď, pričom zaujímavým doplnkom u Váh doma budú krištále. Výzvou a nápaditým darčekom pre muža spomedzi Váh je exotická rastlina, okrem umenia a estetiky totiž dokáže oceniť aj krásu stvorenú prírodou.

Pozrite si v našej GALÉRII, ktoré prvky v interiéroch Váha prosto miluje!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia