Existuje znamenie zverokruhu, u ktorého by chcel bývať každý: Ste to práve vy?

Môj byt | 17.10.2019

Každý dostal do vienka iné vlastnosti. Niekto sa rýchlejšie rozhoduje, iný je priateľskejší a ďalší má zase perfektný vkus a dokáže si domov zariadiť tak, že sa v ňom každý cíti skvele.

Znamenie, u ktorého chcú bývať všetci, sú Panny. Neveríte? Na návšteve u Panny si hovoríte, že ste práve vstúpili do vzorového bytu. Áno, v domácnosti u Panny by pokojne mohli nafotiť obľúbený katalóg interiérovej firmy a ani by sa dlho nemusela na túto akciu pripravovať. Panny sú už prosto také - potrpia si na príjemné a praktické bývanie, ktoré ulahodí skutočne každému.

Pozrite si aj: Vieme, ktoré dve farby kuchynskej linky sú NAJLEPŠIA kombinácia

Ako vyzerá domácnosť poriadkumilovnej Panny? Áno, je čistá, takmer vždy uprataná a hlavne dobre zorganizovaná. Práve organizácia a dobré plánovanie už pri zariaďovaní uľahčuje Panne a jej spolubývajúcim život v spoločnej domácnosti. Ak máte Pannu v rodine, určite oceníte jej vytrvalosť a mnoho trikov, ktorými dokáže vyriešiť či vylepšiť prakticky čokoľvek.

 

Všetko vopred jasné

Panny majú vynikajúce analytické myslenie, sú inteligentné a vytrvalé. Keď majú cieľ, nájdu spôsob akým ho dosiahnuť a maximálne z neho profitovať. Už pri zariaďovaní domácnosti myslí Panna na to, aby sa jej žilo pohodlne a aby zbytočne netrávila čas nezmyselnými činnosťami.

Pozrite si aj: Kuchyňa v týchto dvoch farbách bude VŽDY elegantná: Viete, ktoré to sú?

Prakticky si rozvrhne domácnosť a dobre zváži, kde bude ktorú činnosť vykonávať. Toto šikovné rozvrhnutie aplikuje nielen v kuchyni, ale napríklad aj pri zariaďovaní kúpeľne či vstavanej skrine.

Pozrite si aj: 3 nápady, ktoré vylepšia izbu vášho školáka a dokážu ich spraviť aj sami!

Všeobecne má rada riešenia, ktoré sú jednoduché. Práve preto jej vyhovuje minimalistický štýl, v ktorom sa spája jednoduchý a prehľadný dizajn s funkčnosťou. Vďaka svojim vopred premysleným rozhodnutiam nemá potrebu doma hromadiť veci. Každý predmet má svoje presné miesto a človek sa môže vždy spoľahnúť, že čokoľvek nájde presne tam, kde to patrí.

 

Náš tip: Nemá rada prehnane veľa zdobenia a doplnkov, avšak správne zvolené dekorácie v podobe drevenej sochy či rastliny v kvetináči jej rozhodne spravia radosť, pretože zapadajú do interiéru.

Pozrite si aj: Hups, nestihli ste to? Nevadí, aj zo suchej tekvice sa dá urobiť nádherná dekorácia, aha!

Domácnosť funguje vďaka pravidlám

Ak si chce Panna vychutnať život v dobre fungujúcej domácnosti, vie, že si ju musí nielen prakticky zariadiť, ale aj dodržiavať pravidlá. Jedným z nich je to, že sa snaží nenarobiť pri žiadnej činnosti priveľa neporiadku. Počas varenia priebežne upratuje, rada veci vopred plánuje a svoje plány aj dodržiava.

Pozrite si aj: Najlepšie triky na nepríjemné nehody v domácnosti za pár centov

Cíťte sa príjemne

Interiér v domácnosti u Panny predstavuje mnoho zemitých príjemne zladených odtieňov od zelenej až po kaki, hnedú i béžovú. Obľúbená je aj farba oblohy a doplnkové farby akými sú čierna, biela a červená.

 

Multifunkčnosť sa cení

Dizajnovo čistý a jednoduchý nábytok by mal plniť hneď viacero funkcií, inak s ním Panna nebude úplne spokojná. Má rada otvorený priestor, prehľad a jej obľúbenou miestnosťou je kuchyňa. Panny sú totiž aj výbornými kuchárkami a pekárkami. V ich kuchyniach je preto vždy útulne, aby mohli pohostiť celú rodinu pri jednom stole.

Ako má vyzerať zaiadenie, ktoré poteší každú Pannu? Pozrite si v našej GALÉRII!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia