Toto je ufrflané, ale aj najviac poriadkumilovné znamenie: Dokážete s ním bývať?

Môj byt | 18.10.2019

S niektorými ľuďmi sa vychádza ľahšie a s inými ťažšie. Týka sa to nielen medziľudských vzťahov, ale aj spolužitia pod jednou strechou.

Máte doma Pannu? Môže ísť o vášho partnera, ale aj o dieťa. A možno máte to šťastie, že je váš nový spolubývajúci či súrodenec narodený práve v tomto - skutočne poriadkumilovnom znamení. Ako teda zariaďovať domácnosť s týmto znamením? Na prvý pohľad by to vôbec nemalo byť zložité!

Ostatní práve čítajú: Dizajnér Alan Robertson: „Vytvoriť miesto, ktoré si ľudia zamilujú, je vždy radosť"

Koncom leta sa narodilo jedno z najzaujímavejších a najporiadkumilovnejších znamení celého zverokruhu. Vlastne, nebudeme vám klamať, je to skutočne to najporiadkumilovnejšie znamenie. Navyše sú Panny známe tým, že majú radi svoj život dobre zorganizovaný a premyslený, dodáva im to istotu. Sú inteligentné a značne perfekcionistické, a to nielen na svoje okolie, aj na seba a svoje výkony. To je tá dobrá správa.

 

Ufrflaná?!

Tou horšou je, že práve tieto vlastnosti z nich môžu spraviť aj večných nespokojencov. Keďže majú radi všetko pekne na rovinu, nebudú sa tajiť ani tým, čo si (o vás) myslia a zrejme vám rovno navrhnú aj potrebné zmeny. Než sa na ne poriadne nahneváte, vypočujte si ich argumenty, sú logické a kritika vecná.

Pozrite si aj: Tak toto je sila: Japonci žijú v ulitách a lastúrach, pozerajte (FOTO)

Je zrejmé, že život s Pannou nebude vždy jednoduchý, hlavne ak nie je domácnosť vedená podľa jej vysokých štandardov. Na druhej strane bývanie, ktoré je vždy čisté a každá vec má svoje miesto, na ktorom ju skutočne vždy aj nájdete, má mnohé výhody. Panna je spojená so Zemou, a preto má rada vo svojom okolí zemité odtiene, napríklad hnedú, zelenú, šedú a bielu.

Prečítajte si aj: Fotka predáva: 9 trikov ako urobiť profi fotku, ktorá váš dom predá okamžite!

Dajú sa zaujímavo miešať a nevytvárajú extrémne kombinácie. Ideálne na vytvorenie harmonického a pokojného domova. Ide zároveň aj o veľmi praktické farby, čo sa poriadku týka. Na prvý pohľad síce ide o farby nie veľmi výrazné, o to viac sa pri nich môžete pohrať napríklad so štruktúrami, vzormi a materiálmi.

 

Panny to ťahá k minimalizmu

Dôvod je, samozrejme, jasný, neznesú, aby sa niekde kopili veci bez rozmyslu. Priestory si zariaďujú účelne a príjemne, potešíte ich čímkoľvek so zenovou tematikou. Naopak, vyhýbajte sa prezdobeným doplnkom, obrovským a nespratným kusom nepraktického nábytku.

Mohlo by vás zaujímať: Súboj štýlov: Vidiecky alebo priemyselný? Pozrite si, ako bývajú iní (FOTO)

Pannu tiež potešíte, ak bude mať doma svoj kútik, kde môže relaxovať alebo čítať knihu. Keď práve neupratuje, je rada v kuchyni, kde sa jej tiež darí. Aj keď sa to na prvý pohľad nemusí tak zdať, miluje rodinné stretnutia i čas strávený s dobrými priateľmi a rada pre nich aj niečo chutné navarí či upečie.

Kliknite si aj na: Wau: Jungalow je nový štýl bývania, kde je viac rastlín ako nábytku (FOTO)

S radosťou bude doma vytvárať kvások a piecť z neho nefalšované dobroty a na parapete či malom balkóne spraví úplnú botanickú záhradu či miesto s obrovskou domácou úrodou. Náš tip: Medzi darčeky, ktoré Pannu potešia, patria rastliny v črepníkoch, čerstvé kvety, drevené sochy alebo hoci aj s láskou upletený koberček.

Inšpirujte sa v našej GALÉRII, ako má vyzerať zariadenie bytu, v ktorom bude Panna šťastná.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia