Čo všetko vás čaká v najnovšom čísle časopisu Lepšie Bývanie?

Môj byt | 23.10.2019

Najnovšie číslo mesačníka Lepšie Bývanie prináša opäť množstvo zaujímavých tém a inšpiratívnych nápadov, ktoré vám pomôžu skrášliť váš domov! Na čo všetko sa môžete tešiť?

 

Téma: Romantická spálňa

Čo vám napadne ako prvé, keď sa povie spálňa? Poriadny oddych, dobrý spánok a pohoda po náročnom dni? Poradíme vám, ako si ju zariadiť.

Kreatívne nápady: Jesenní pomocníci

Vychutnajte si jeseň naplno. Vlnená deka, chlpatý vankúš či podnos na varené vínko vám v tom určite pomôžu. Tešiť sa môžete na päť postupov krok za krokom.

 

Návšteva:S vôňou diaľok

Navštívili sme nádherný vidiecky dom na kopci, ktorý je obklopený horami. Okrem výhľadu vás očarí aj interiér, z ktorého dýcha atmosféra minulého storočia.

 

Škola štýlu: Kovová žiara

Chladný materiál, ktorý dokáže rozjasniť váš domov. Kovové prvky z mosadze, medi, zlata, chrómu alebo striebra dodajú interiéru ten správny lesk.

 

Výhodné nákupy:Luxus vs. lacné

S príchodom studených dní máme čoraz väčšiu potrebu sa zababušiť do teplej deky a usadiť do pohodlného kresla. Pozrite, kde ich zoženiete čo najvýhodnejšie.

 

Príbehy kreatívnych ľudí:Čaro dreva

Mladý dizajnér Jakub Konrád sa najradšej pohybuje v stolárskej dielni medzi pílami, frézami a hoblíkmi, kde vytvára originálne doplnky do domácnosti.

 

Praktické tipy: Príjemné osvetlenie

Vylepšite si atmosféru vo svojom byte pomocou svietidiel. Poradíme vám, ako využiť rôzne svetelné zdroje.

 

Vyrobte si:Jesenný veniec

Jeseň vo svojej najkrajšej podobe. Plná nádherných hrejivých farieb. Presne taký je aj veniec so šípkami a s machovkou čerešňovou. Vytvorila ho pre vás Veronika Kollárová, ktorá tvorí pod menom werawence.

 

Časopis Lepšie Bývanie si môžete objednať aj TU.

Autor: Redakcia LB

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia