Ženy narodené v TOMTO znamení milujú luxus a muž sa nimi rád pred druhými pýši

Môj byt | 08.11.2019

Znamenie, v ktorom sa narodíte, určuje veľa vašich povahových vlastností, ale do istej miery aj vkus, ktorý máte. Na toto doma nezabudnite!

Narodili ste sa pod mocným znamením, ktorého doménou je august? Hovoríme o Levovi. Toto znamenie rozhodne pristane nejednej žene. Levice totiž budia obdiv a pozornosť každého muža. Na to by ste rozhodne nemali zabúdať ani v súkromí za dverami svojho domova. Ako by si teda mali vhodne zariadiť svoje bývanie dámy - Levice?

Pozrite si aj: TAKTO si očistíte priestor od zlej energie a negativity

Moc spájaná s Levom v kombinácii s krásou a vyžarovaním slnka. Aj takto sa dajú charakterizovať dámy narodené doslova uprostred leta, v znamení Leva. Ide skutočne o magické znamenie plné temperamentu a energie. Dámy - Levice sú stredobodom každej spoločnosti, dokonca nielen tej mužskej. Naplno sa to prejavuje aj v ich vlastnej domácnosti.

 

So štipkou flirtu

Každý, kto doma navštívi Levicu, bude uchvátený. Ak nie je zadaná, zapôsobí svojím čarom a popletie hlavu (aspoň dočasne) každému mužovi. Od návštevy, priateľov, známych, ale podvedome aj od rodiny očakáva galantnosť a šľachetnosť, zakladá si však aj na bohatstve a spoločenskom postavení, i keď to nemusí byť vyslovene okázalé.

Ostatní práve čítajú: Dosť bolo nekvality! Ako si vybrať dáždnik, ktorý vám vydrží až do smrti?

S rovnakým úmyslom zariaďuje aj svoje bývanie. Zdá sa, že k tomu ani nepotrebuje veľkú námahu, pretože aj tá najmenšia drobnosť pôsobí v jej okolí luxusne. Má dobrý cit pre vkus, a preto vie, že nesmie siahať po lacných veciach.

Mohlo by vás zaujímať aj: Interiérové rastliny, ktoré vám zabezpečia zdravie

Život na vysokej nohe

Pre Levice je typické, že nevedú práve najlacnejší život, sú však ženami, ktorými sa ich muž môže vždy pochváliť. A ony samé sa vždy môžu spoľahnúť, že ich domácnosť bude pôsobiť ako z titulnej stránky časopisu o bývaní. Nejde len o aktuálne trendy, tým sa nemusí podriaďovať.

 

Netúži byť gazdinkou, ktorá sa stará len o rodinu a aby bolo vždy doma napečené niečo sladké ku káve. Práve naopak, domácnosť zvláda tak akosi popri všetkom ostatnom, jej úlohou, pre ktorú sa narodila, je úloha hviezdy a hostiteľky.

Prečítajte si aj: Feng šuej tvrdí: Šťastný život začína správnym výberom dverí. Máte tie „šťastné"?

Bude milovať bývanie v štedrých a veľkých domoch či bytoch, kde môže prijímať spoločnosť, organizovať večierky, či oslavy a kde si vyslúži dostatok pozornosti okolia. Do svojej obývačky teda umiestni dostatok miest na sedenie a na stenu by nemala zabudnúť zavesiť svoj obľúbený obraz. Nemýlime sa, ak povieme, že pôjde o jej portrét!

Pozrite si aj: Ak vám na záhradu zablúdi toto zvieratko, postarajte sa o neho: Odplatí sa vám!

Čím poteší blízke okolie Levicu?

Vždy obklopená spoločnosťou potrebuje mať plný domáci bar i dostatok servírovacieho riadu a skla. Takýto dar ju vždy poteší a ona nebude váhať všetkých hneď pohostiť.

Ako by mal vyzerať interiér Levice? Pozrite si v našej GALÉRII!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia