Muž v TOMTO znamení je veľký samotár a nechcite ho rozčúliť!

Môj byt | 11.11.2019

Poznáte to - muž, ktorý je pre jednu ženu príťaž, je pre druhú výhra. Každej totiž prekážajú iné veci a vďaka tomu má aj muž narodený v tomto znamení svoju šancu nájsť trvalý vzťah.

Jedným z mimoriadne zaujímavých znamení zverokruhu je letný a poriadne ohnivý Lev. Ak ste jedným z nich alebo takého poznáte, určite nám dáte za pravdu, že v prítomnosti Levov sa vždy dejú zaujímavé veci. Koniec koncov, ide o kráľovské znamenie, preto Lev vždy púta pozornosť, dokonca aj keď je samotár.

Pozrite si aj: Rýchla a úžasná premena panelákovej spálne

Na jednej strane je Lev centrom pozornosti, na druhej u neho neraz preváži jeho túžba po pokoji a samote. Vidí svoje ciele a má rád výzvy života, avšak hlavne tie pracovné a kariérne. Rád si uchováva svoje súkromie, luxus či pohodlie menších i väčších životných radostí si vie užiť naplno aj úplne sám. Ako by si mal Lev samotár s ohľadom na svoje znamenie zariadiť domácnosť a bývanie?

 

Lev je uprostred

Áno, žiari a je stredom svojho vesmíru. Vie si presne určiť svoje ciele i najefektívnejšiu cestu za nimi. A je ochotný vyvinúť značné úsilie, aby ich dosiahol. Pri výbere bývania je najdôležitejšia jeho predstava.

Ostatní práve čítajú: Veľký manuál: Zverokruh určuje vaše vlastnosti aj dekorácie, ktorými sa máte obklopiť

Ak si vysníva určitý dom, nezastaví ho to, že ešte neexistuje ani na papieri. Pôjde krok za krokom za svojím cieľom. Jedného dňa vás prekvapí kúpou pozemku, o ktorom je presvedčený, že bude ten pravý. Tak ako aj v iných oblastiach svojho života miluje Lev voľnosť. Má rád otvorené priestory, ktoré môže meniť a zariaďovať podľa aktuálnej chuti.

Kliknite si aj na: Advent sa blíži! Toto sú tipy na najkrajšie adventné svietniky

Vyhovovať mu budú vysoké stropy a okná od podlahy až po strop. Ako ohnivé letné znamenie potrebuje neustály prístup k dennému svetlu a hlavne k slnečným lúčom. Ak je len malá šanca, svoj dom či bývanie obklopí záhradou, alebo prírodnými prvkami na terase. Nečudujte sa, ak si zvolí bývanie na najvyššom poschodí, chce byť prosto najlepší a cítiť sa ako na vrchole sveta.

 

Racionálny i luxusný

Byt bude zariaďovať nielen tak, aby vrhal dobrý dojem. Ten je síce dôležitý a neraz prvoradý, keď však uspokojí túto svoju potrebu, bude veľmi praktický a rozumný. Preto je dôležité vyberať nábytok i zariadenie z kvalitných materiálov a nebáť sa investovať financie. Luxus ani finančná náročnosť nemusí byť krikľavá, práve naopak. Lev vie, že si zaslúži všetko, čo si doprial.

Mohlo by vás zaujímať aj: Videli ste už takéto nezvyčajné ozdoby na vianočný stromček?

Keďže má potrebu často tráviť čas len sám so sebou, bude vyhľadávať pohodlné zákutia v dome, mäkučké kožené kreslo či pohodlnú posteľ v kráľovskej veľkosti. Špeciálne miesto tiež bude potrebovať pre svoje koníčky, alebo pre pracovňu.

Pozrite si aj: Návrhári vybrali trend pre rok 2020: Víťazom sa stal nádherný vzor s názvom paisley

Práca je pre neho totiž životným naplnením, preto zvyčajne predstavuje pre neho aj zdroj zábavy a nekončených výziev. Na čestnom mieste bude mať iste vystavené aj svoje menšie či väčšie úspechy, ani nie tak pre oči druhých ako pre svoje vlastné potešenie.

Pozrite si v našej GALÉRII interiéry, ktoré by sa Levovi naozaj páčili!

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia