Ak máte v domácnosti Leva, obklopte sa TÝMITO vecami, aby všetko fungovalo

Môj byt | 13.11.2019

Žijete s Levom? Takto dosiahnete, že bude vaša spoločná domácnosť fungovať.

Máte doma Leva? Či nebodaj hneď viacerých? Ide o mocné ohnivé znamenie a život s ním bude, priznajme si to, z vašej strany plný ústupkov. Ako teda zorganizovať spoločnú domácnosť s Levom, aby boli všetky strany spokojné?

Pozrite si aj: Povešajte si v kuchyni bylinky - štýlová domáca lekárnička!

Živlom letného znamenia Leva je jednoznačne oheň. Ide o silné a dominantné znamenie, o vládcu, ktorý sa tak prejavuje vo všetkých aspektoch. Aj keď sa to možno nezdá na prvý pohľad, život s Levom môže byť aj príjemný. Samozrejme, len za podmienky, že si ho viete správne zorganizovať.

 

Domácnosť na pevných základoch

Ak hľadáte životné istoty, pri Levovi ich rozhodne nájdete. Doslova z neho žiari sebavedomie a istota. Má veľmi jasné predstavy o svojom živote, je plný sily a rôznych užitočných schopností. Najjasnejšie sa to ukazuje v práci, preto si Lev dokáže zadovážiť stabilné príjmy. A to je dobrý základ pre fungujúcu domácnosť a spokojný rodinný život.

Ostatní práve čítajú: 5 spôsobov ako zaviesť minimalizmus v kuchyni

Náš tip: Okolo Leva nesmie byť nuda či stereotyp. To je pre neho maximálne ubíjajúce. Platí to v práci, ale aj v osobnom živote, preto ani domácnosť nesmie takto pôsobiť, inak ho z nej doslova vyženiete.

Tak toto je super: Zariaďte si kuchyňu v industriálnom štýle

Pri zariaďovaní sa rozhodne nezabudnite spoločne poradiť, dokonca aj v prípade, že vám dal voľnú ruku. Z farieb, ktoré oslovujú toto slnečné - ohnivé znamenie, sú to jednoznačne jasná červená, ale aj zlatožltá a oranžová. Doplnky v interiéri tiež môžete zladiť v rubínovej a v zlatej.

 

Aspoň štipku luxusu

Prepych a luxus sa s Levom nerozlučne spájajú, veď je koniec koncov kráľom. Medzi znameniami síce len pomyselným, ale vo svojej vlastnej domácnosti doslovným. Neuspokojí sa s ničím malým a nevýznamným a nikdy nebude sedieť ako šedá myška v malej garsónke. Ak v nej aj náhodou (nateraz) skončil, využije všetok svoj dôvtip a šikovnosť, aby i tento malý priestor premenil na niečo veľkolepé a dych vyrážajúce.

Pozrite si aj: Toto sú najkrajšie kuchyne na svete! Ktorá sa vám páči najviac?

Omnoho viac ho však oslovia veľké priestory umožňujúce rozlet a všakovakú realizáciu. Rád si vystaví svoje trofeje, pracovné i osobné úspechy. Môže ísť o víťazstvá v športe, pracovné pocty, ale - a to vás asi prekvapí, môže ísť aj o jeho rodinu, ktorej stojí na čele a ktorú vedie neomylne životom.

Prečítajte si aj: 6 praktických vychytávok, ktoré vám uľahčia život v malej kuchyni

O svoju rodinu a blízkych sa skutočne stará, je pripravený brániť každého, kto je slabší. Nie je tiež držgroš a rád obdaruje. Ak mu chcete prejaviť lásku, ukážte mu hlavne svoj obdiv, potom každodenné starosti rád prenechá na vašich pleciach, bude vám však oporou, aby ste spoločne dosiahli všetky ciele.

Inšpirujte sa v našej GALÉRII, aký interiér robí ľudí narodených v znamení Leva šťastných.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia