Pre TOTO znamenie predstavuje rodina a domov absolútne všetko

Môj byt | 21.11.2019

Sú ľudia, ktorí sa cítia najšťastejšie, keď sú sami, preto budovať s nimi rodinu, je beh na dlhé trate. Sú však aj takí, pre ktorých je rodina a teplé hniezdočko hlavným životným údelom...

Ak poznáte zverokruh, iste viete, že Rak patrí jednoznačne medzi najkomplikovanejšie znamenia. Ako si s takýmto znamením zariadiť spoločné bývanie a aký budete mať život s Rakom? My vám to prezradíme. S Rakom prichádza leto. Toto znamenie je jemné, citlivé a vnímavé.

Pozrite si aj: 6 praktických vychytávok, ktoré vám uľahčia život v malej kuchyni

Avšak pozor, ak máte pocit, že Raci sú príliš emocionálni, nie je to pravda. Rovnako majú radi logiku, dobré argumenty a aj keď niekedy neúspešne, vždy túžia byť rešpektovaní. Mať dobré vzťahy so svojou rodinou a okolím patrí medzi ich veľké priority. A práve to sa odráža aj v ich bývaní.

 

Domov nadovšetko

Presne tak. To je heslo Raka. Jeho veľkou snahou je vybudovať si príjemný domov. Nielen vizuálne, ale aj pocitovo. Vždy hľadá cesty, ako niečo vylepšiť alebo domácnosť spríjemniť. Ak v rodine vznikne konflikt, je to práve Rak, ktorý zachraňuje situáciu a utužuje medziľudské vzťahy. Ešteže ho máte!

Ostatní práve čítajú: Táto farebná kombinácia v kuchyni vytvára harmóniu a nikdy nevyjde z módy

V akých farbách sa váš Rak bude cítiť najlepšie? Ide o nádhernú, čistú a sviežu kombináciu bielej so zelenou. Tieto dve farby sa nádherne dopĺňajú. Pomocou nich vytvoríte harmonický priestor plný svetla a energie. Zelená upokojuje a zmierňuje vypäté emócie, biela prináša čistotu a aj nevinnosť. V priestoroch s týmito dominantnými farbami budú pôsobiť pozitívne na všetkých členov domácnosti.

Prečítajte si aj: Správny výber kuchynskej vodovodnej batérie zmení všetko!

Keďže základom sú dve jemné prírodné farby, rozhodne pridajte mnoho prirodzených materiálov. Neostávajte však len pri dreve. Do domácnosti môžete vniesť aj mnoho ďalších prírodných materiálov, ktoré majú svoje osobité čaro. Zaujímavým prvkom je aj kameň, napríklad v podobe obkladov na stene. Ďalším prvkom je hlina - samozrejme, spracovaná v podobe zaujímavej plastiky alebo vázy.

 

Náš tip: V interiéroch nesmú chýbať živé rastliny a kvetiny. Jednoznačne by ste mali svojho Raka obklopiť týmito živými klenotmi, napríklad jemnými orchideami. Zabodujete aj s ružami a fialkami. Priestor oživia tiež kvetinové vône.

Toto je super: TENTO priestor v kuchyni určite prehliadate a robíte chybu: Využite ho

Srdcom domácnosti je pre Raka kuchyňa, kde rád čaruje. Láska aj v rodine prúdi cez žalúdok, preto nečudo, že táto miestnosť je jeho či jej kráľovstvom. Tu pripraví mnoho chutných pokrmov pre svojich blízkych, aby ich pohostil pri veľkom jedálenskom stole.

Mohlo by vás zaujímať aj: 4 dôvody, pre ktoré je čierna kuchyňa vaša najlepšia voľba

Chcete potešiť Raka?

Vyberajte osobné dary plné spomienok. Zrejme ich nekúpite v obchode na rohu. Dajte mu však zarámovať obľúbené fotografie, či prineste osobný darček a rozhodne uspejete. Alebo mu prineste akvárium, či vybudujte na záhrade jazierko - živlom Raka je totiž voda, tvoria spolu dokonalú dvojicu.

V akom interiéri sú Raci šťastní? Pozrite si v našej GALÉRII. Nájdete tam aj známe osobnosti narodené v tomto znamení.

Autor: Agáta

Focus Media

Video

Top 5 článkov

Diskusia